PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599437}

Paranormal Activity 2: Tokyo Night

Paranômaru akutibiti dai-2-shou: Tokyo night
5,3 1 235
ocen
5,3 10 1 1235
Paranômaru akutibiti dai 2 shou: Tokyo night
powrót do forum filmu Paranômaru akutibiti dai-2-shou: Tokyo night
ocenił(a) film na 4
duzype

Japoński remake Paranormal Activity.

ocenił(a) film na 4
Jimbo_

Nie remake tylko sequel, tyle że mający miejsce w Tokio.

Barcelonismo

Dziwne, że jeszcze nie ma napinaczy "japończycy wszystko muszą mieć po japońsku, niech się uczą czytać lol". A ja dopiero zamierzam obejrzeć pierwszą część...

_Garret_Reza_

pieprzeni japończycy... wszystko muszą mieć po japońsku
niech sie nauczą czytać lamusy, najlepiej po gruzińsku
lol

cybermac79

Bez komentarza. Moim zdaniem amerykańce muszą mieć wszystko w swoim języku ... albo te araby z bollywood.

Pieter1993

Przecież to właśnie USA robi masowo remake'i japońskich produkcji... a jak raz Japończycy nakręcili własną wersję filmu z US and A to wielka draka :D

Pieter1993

araby z bollywood - no śmiechłam nad głupotą ludzką. Błągam,oszczędź ludziom żenujacych min i nie odzywaj sie jak nawet nie wiesz co to bollywood.

Zgadzam sie co do teg,że jak usa zrobi remake japonskiego filmu to draka,jak kitajce zrobią coś po swojemu to też macie problem,no typowa polaczkowatość,zawsze coś nie pasuje,zawsze jest źle i do d*py. garnijcie sie.

ja zamierzam obejrzeć ten film i dopiero później stwierdzić czy dobrze im to wyszło czy nie,a ie z bomby walić komentarze obraźliwe dla Japończyków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones