PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798143}

Parasite

Gi-saeng-chung
8,1 175 992
oceny
8,1 10 1 175992
8,3 63
oceny krytyków
Parasite
powrót do forum filmu Parasite

Gospodynia szantażowała nagraniem z piwnicy na którym widać całą rodzinkę walającą się po podłodze. Gdy powiedziała, że ma nagranie od razu wiedziałem, że nie ma nic tak naprawdę. Dlaczego?

Co widać na filmie? Wszystkich pracowników walających się po podłodze. W jakim miejscu? To jakiś bunkier, rodzina Parków nie wie o schronie więc nie będzie wiedziała, że został film nagrany u nich w domu. A fakt że w jednym miejsu są wszyscy członkowie rodziny? "Paaaanie! Umówiliśmy się pewnego razu że po pracy pójdziemy wszyscy na banię, tak się schlaliśmy że poszliśmy do Escape Roomu, ale wywróćiliśmy się i zaczeliśmy tarzać. To było kumpelskie spotkanie pracowników po pracy".

Czyli tym samym gosposia nie ma nic. Walnąć ją kamieniem w głowę i po problemie.

BUNCH

Ja się dziwialam czemu nie mogli się dogadać? Skoro byli w podobnej sytuacji? Żadna z tych rodzin nie chciała by ktoś miał na nich haka. Ale skoro wszyscy jedziemy na tym samym wózku to czemu nie życ wspólnie jak jedna wielka rodzina?:) Nawet jeśli ta była gosposia wysłałaby filmik gospodarzom to jakby to wytłumaczyła? Nie tylko musiałaby opowiedzieć o tych drugich, ale i gdzie ich nakręciła. Jaki sens miałoby odkrycie bunkru? Bo trzeba byłoby im ujawnić miejsce bo go nie znali.
Dopiero wtedy mogli to uznać za naruszenie miru domowego. Ex pracownica musiałaby zabrać stamtąd męża. Zresztą na miejscu nowej gosposi nie wpuscilabym jej do domu pod nieobecność domowników. Skoro tak szybko ją wywalili to nie miała prawa tam być. Nowa gosposia mogła jej powiedziec by przyszła jak będą domownicy jeśli ma sprawę. Ale wtedy filmu by nie było.

ignis_2

Ignis z forum Indiana Jones?

BUNCH

A jam Ci to.:) Niestety tamtego forum już nie na,. Nawet strona nie działa.

ignis_2

Rany, to jesteś ty! Ależ spotkanie po latach! Co teraz?

BUNCH

No co teraz? Chyba ślub.:))
Nie sądziłam, że pamiętasz mnie. A i nie sądziłam,że Ty nadal działasz na filmwebie.
Cała ekipa się rozjechała. Trafiam tylko na jakieś ich ślady w necie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones