PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777179}
plakat filmu Party

Party

The Party
7,0 11 819
ocen
7,0 10 1 11819
12 629
chce zobaczyć
5,6 19
ocen krytyków
Party
powrót do forum filmu Party
 • ____OSCAR____ ocenił(a) ten film na: 5

  W szczególności Timothy Spall. Postaci narysowane zbyt grubą kreską stają się niewiarygodne. Zatem jeśli film miał coś do przekazania, to przez ten "fałsz" do mnie nie trafił. Poza kilkoma dobrymi i zabawnymi linijkami tekstu wypowiedzianymi przez Patricię Clarkson (najjaśniejszy punkt filmu) nie odnalazłem w "The Party" nic interesującego. Na koniec krótko o języku - czy tak rozmawiają ze sobą normalni ludzie? Wiem, że reżyserka chciała pokazać "klasę wyższą", ale tu chyba znów poszła o krok za daleko.

 • urinmyveins ocenił(a) ten film na: 6

  ____OSCAR____ No właśnie też miałam problem z tym filmem pod tym względem. Timothy Spall działał mi na nerwy. Ta jego teatralność była kompletnie nie do zniesienia. Film jest porównywany (słusznie) do Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Genialność tamtego filmu polegała właśnie na swobodzie oraz naturalności, z jaką wypowiadali się bohaterowie. Pamiętam, że to mnie tam urzekło. Niestety tutaj bywało dziwnie, nie umiałam sobie wyobrazić, że ludzie tak reagują.

 • ____OSCAR____ Ale czy nie o przeszarżowanie i grubą kreskę właśnie chodziło? Film był tak wyraźnie, celowo teatralny że aż nie rozumiem jak można mu to zarzucić.

 • urinmyveins ocenił(a) ten film na: 6

  whitestripes_333 Nawet jeśli chodziło to nie znaczy, że każdemu się to spodobało ;)

 • urinmyveins Ok ale opisywanie tego jakby była to jakaś pomyłka czy niekontrolowany efekt ze strony tych którzy ten film nakręcili jest po prostu błędem-to było celowe. A czy się podoba czy nie to już osobna kwestia której nawet słowem nie poruszyłam.

 • momo_07 ocenił(a) ten film na: 3

  ____OSCAR____ Z OSCAR zgadzam się w 100%.

 • momo_07 dsadasd

 • ____OSCAR____ Czyli klasyczne: Przerost Formy nad Trescią. Angielskie pitolenie...