7,4 105
ocen
7,4 10 1 105
71
chce zobaczyć
{"type":"film","id":225248,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pasa%C5%BCer+na+gap%C4%99-1999-225248/tv","text":"W TV"}]}
Pasażer na gapę
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Portret trochę zapomnianego i nieco niedocenionego artysty polskiej rozrywki lat 50-tych i 60-tych, twórcy pierwszych kultowych kabaretów: Koń i Owca - Jerzego Dobrowolskiego. Ten znakomity satyryk, aktor i reżyser, wspominany jest tu przez swych bliskich i przyjaciół, a także przez liczne grono osób, z którymi na przestrzeniPortret trochę zapomnianego i nieco niedocenionego artysty polskiej rozrywki lat 50-tych i 60-tych, twórcy pierwszych kultowych kabaretów: Koń i Owca - Jerzego Dobrowolskiego. Ten znakomity satyryk, aktor i reżyser, wspominany jest tu przez swych bliskich i przyjaciół, a także przez liczne grono osób, z którymi na przestrzeni kilkudziesięciu lat miał okazję współpracować. Dokument, dodatkowo wzbogacony o liczne archiwalne zdjęcia i fragmenty programów, tworzy obraz niezwykłego człowieka - tytana pracy i prawdziwego profesjonalisty, któremu jednak nie dane było w pełni spełnić się w smutnym, ocenzurowanym PRL-u.

Pasażer na gapę zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.