PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143}
7,6 49 139
ocen
7,6 10 1 49139
6,5 6
ocen krytyków
Patch Adams
powrót do forum filmu Patch Adams

Może nie chodzi o głębie tego filmu, ale wymowę. Pierwszy raz jak go obejrzałam, emocje wzięły górę. Następnym razem ujęło mnie to, że Patch cytuje P.Nerudę . Jak dla mnie warto obejrzeć!

ocenił(a) film na 8
peefkacmp

Ja także się przyłączam do Twojej opinii. Film- rewelka

ocenił(a) film na 10
peefkacmp

Absolutnie. Film genialny. Łzy ciekły. Jest to dramat, w którym człowiek chce się śmiać przez łzy. I Robin Williams do tego.

ocenił(a) film na 9
Mrs_Firth

Zgadzam się. Ale taki lekarz długo by psychicznie nie wytrzymał. Gdyby z każdym pacjentem wiązał się emocjonalnie nie wyszłoby mu to na dobre. Z czasem by zobojętniał, jak każdy lekarz.

ocenił(a) film na 8
alfa940

Patch nie był jak każdy lekarz.

użytkownik usunięty
rock79

Chyba nie JEST. Patch Adams przecież żyje.

ocenił(a) film na 8

Chodzi mi o przełomowy na swój sposób kontakt z pacjentem. Zatem może inaczej- żaden lekarz nie był jak Patch.

użytkownik usunięty
alfa940

To prawda, że w każdy zawód wdziera się w końcu rutyna, ale wielu potrafi nie stać się zobojętniałymi lub zgorzkniałymi, nawet lekarze (przynajmniej niektórzy:)).

ocenił(a) film na 8
Mrs_Firth

Zgadzam się genialny z genialnym Williamsem.To co on robi,potrafi mnie zawsze rozbawić i wzruszyć,prawdziwa sztuka!:-)

Mrs_Firth

Popieram, łzy na zmianę ze śmiechem. Bardzo pozytywny film. Chciałabym kiedyś spotkać takiego lekarza:P
I pamiętajmy o jego przesłaniu - śmiejmy się i zachęcajmy do śmiechu innych:D:D:D

użytkownik usunięty
peefkacmp

Film jest fantastyczny, godny polecenia. Bardzo dobra rola Robina Williamsa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones