PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143}
7,6 49 049
ocen
7,6 10 1 49049
6,5 6
ocen krytyków
Patch Adams
powrót do forum filmu Patch Adams

Czemu taka wysoka średnia?

użytkownik usunięty

Ten film wg mnie jest kiepski, i to bardzo! Uwielbiam Williamsa, ale przedstawiają tutaj Adamsa jako skończonego klauna, podczas gdy w rzeczywistości był ciężko pracującym, wykrztałconym lekarzem! W dodatku nie okradał wcale szpitala oraz nie umarła mu dziewczyna, tylko bliski przyjaciel płci męskiej! Zresztą samemu Patchowi Adamsowi nie spodobał się film. Moja ocena: 3/10

ocenił(a) film na 4

Fabuła jest przerysowana, jak w większości filmów biograficznych. Z pewnością nie jest to dokładnie odzwierciedlona historia, myślę, że biografia Adamsa było jedynie inspiracją.
Prawdopodobnie twórcy nieco podkoloryzowali opowieść, aby było "ciekawiej". A czy się udało, to już inna kwestia... ;)

ocenił(a) film na 3

srednia jest wysoka bo film jest zapchany tandetnym kiczem majacym na celu wzruszyc widza za wszelka cene, sporo widzow daje sie zmanipulowac i oceniaja wysoko

użytkownik usunięty

Też mnie to zdziwiło! Gdyby ludzie znali prawdziwą historię Patcha to by tak wysoko tego filmu nie oceniali! Ten film jak założyciel tematu napisał, to jedna wielka obraza w stronę tej postaci!

ocenił(a) film na 10

wysoka ocena, bo wielu się podobał.

ocenił(a) film na 8

Do tego filmu trzeba dorosnąć, jakbym go obejrzał w wieku 14 lat to pewnie nie spodobałby mi się tak jak teraz.

ocenił(a) film na 8

Film jest sympatyczny, choć może nie określiłbym go jako biograficzny, prędzej inspirowany. Z tą obrazą postaci bym nie przesadzał, produkcja tchnie optymizmem i sam Patch Adams również taki jest(lub był, nie mam pojęcia czy nadal żyje).

ocenił(a) film na 8
Sandro21

A nie słuszniej było to po prostu od razu sprawdzić? ...

ocenił(a) film na 8
Forrest_Monk

Myślisz, że mógłby się na mnie obrazić za ten komentarz? To by było nawet ciekawe, ale szczerze wątpię, by miało szansę się sprawdzić

ocenił(a) film na 1

Ten film jest tandetny. Przerysowane infantylne ścierwo. Familijne kino dla dzieci.

Varza

Oczywiście że przerysowany w końcu to też film z elementami komedii i to z Williamsem, po twoim drugim komentarzu widać już że kompletnie inaczej odbieramy filmy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones