Patch Adams

1998 1 godz. 56 min.
7,6 47 469
ocen
7,6 10 47469
14 188
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"type":"film","id":143,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Patch+Adams-1998-143/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Patch Adams
  • użytkownik usunięty

Ten film wg mnie jest kiepski, i to bardzo! Uwielbiam Williamsa, ale przedstawiają tutaj Adamsa jako skończonego klauna, podczas gdy w rzeczywistości był ciężko pracującym, wykrztałconym lekarzem! W dodatku nie okradał wcale szpitala oraz nie umarła mu dziewczyna, tylko bliski przyjaciel płci męskiej! Zresztą samemu Patchowi Adamsowi nie spodobał się film. Moja ocena: 3/10

• delicya_2 ocenił(a) ten film na: 4

Fabuła jest przerysowana, jak w większości filmów biograficznych. Z pewnością nie jest to dokładnie odzwierciedlona historia, myślę, że biografia Adamsa było jedynie inspiracją.
    Prawdopodobnie twórcy nieco podkoloryzowali opowieść, aby było "ciekawiej". A czy się udało, to już inna kwestia... ;)

• El_Magiko ocenił(a) ten film na: 3

srednia jest wysoka bo film jest zapchany tandetnym kiczem majacym na celu wzruszyc widza za wszelka cene, sporo widzow daje sie zmanipulowac i oceniaja wysoko

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 3

Też mnie to zdziwiło! Gdyby ludzie znali prawdziwą historię Patcha to by tak wysoko tego filmu nie oceniali! Ten film jak założyciel tematu napisał, to jedna wielka obraza w stronę tej postaci!

• panna_x_filmweb ocenił(a) ten film na: 10

wysoka ocena, bo wielu się podobał.

• edzio656 ocenił(a) ten film na: 9

Do tego filmu trzeba dorosnąć, jakbym go obejrzał w wieku 14 lat to pewnie nie spodobałby mi się tak jak teraz.

• Sandro21 ocenił(a) ten film na: 8

Film jest sympatyczny, choć może nie określiłbym go jako biograficzny, prędzej inspirowany. Z tą obrazą postaci bym nie przesadzał, produkcja tchnie optymizmem i sam Patch Adams również taki jest(lub był, nie mam pojęcia czy nadal żyje).

• Forrest_Monk ocenił(a) ten film na: 8

Sandro21 A nie słuszniej było to po prostu od razu sprawdzić? ...

• Sandro21 ocenił(a) ten film na: 8

Forrest_Monk Myślisz, że mógłby się na mnie obrazić za ten komentarz? To by było nawet ciekawe, ale szczerze wątpię, by miało szansę się sprawdzić

• Varza ocenił(a) ten film na: 1

Ten film jest tandetny. Przerysowane infantylne ścierwo. Familijne kino dla dzieci.

• Varza Oczywiście że przerysowany w końcu to też film z elementami komedii i to z Williamsem, po twoim drugim komentarzu widać już że kompletnie inaczej odbieramy filmy ;)