Patch Adams

1998 1 godz. 56 min.
7,6 47 464
oceny
7,6 10 47464
14 190
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"type":"film","id":143,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Patch+Adams-1998-143/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Patch Adams
 • Kempy235 ocenił(a) ten film na: 8

  Wszystko ukazane w tym filmie jest piękne i wzruszające ale mam pytanie - skąd "Patch" brał pieniądze na swoje utrzymanie, codzienne życie, a potem na wykup ziemii pod klinikę? Nie był to przecież dwudziesto paro letni student, a chłop w prawie średnim wieku. Nie pracował, ciągle "bawił się", robił to za darmo oczywiście. Do tego pewnie resztę wolnego czasu spędzał ucząc się. A jednak nie przymierał głodem. Był ukazany jako tak pozytywny czlowiek, wolny od tych problemów dnia codziennego związanych z pieniędzmi...
  Ktoś zna odpowiedź na to pytanie?

 • Kempy235 w USA wcale nie jest tak jak to socjaliści i komuniści przedstawiają otóż tam naprawdę jest pomoc społeczna i kasa jest. Ale dobre pytanie ciekawe są biografie chińskich milionerów w USA biografie zawsze są takie same czyli przyjeżdża biedna Chinka idzie na studia i nagle po studiach w 2 miesiące robi jej się na koncie 100 milionów dolarów. Otóż skrawa w tym przypadku jest taka sama i prosta, taka sama ponieważ takich sytuacji jest wiele. To jest wysłana Chinka z partii komunistycznej tworzy firmę przelewają jej kasę i już taka osoba dostaje ogromne zaufanie i kręci wałki, wykradają technologie i tworzą wizerunek fantastycznych ludzi i inteligentnych. Tak samo działają żydzi ale to już inna opowieść.

 • markin Jesteś upośledzony umysłowo.

 • Visuelt ocenił(a) ten film na: 10

  Kempy235 Ty oglądałeś ten film? Przecież tam jest powiedziane od kogo dostał pieniądze na klinikę i na wykup ziemi.

 • Kempy235 ocenił(a) ten film na: 8

  Visuelt Ty przeczytałeś co ja napisałem? - "skąd "Patch" brał pieniądze na swoje utrzymanie, codzienne życie", a i ziemię też wykupił za niewiadome środki. Tylko kasę na rozpoczęcie działania kliniki dał mu ten bogacz, którego poznał w szpitalu ;)

 • andpol ocenił(a) ten film na: 9

  Kempy235 Rewelacyjny film , który równocześnie wzrusza i bawi. Ktoś kto stawia ocenę 2-5... są wrażliwi, czy nie? ;-)

 • Agata_B_filmweb ocenił(a) ten film na: 8

  Kempy235 Pieniądze na Gesundheit! Institute są od sponsorów - zauważ, że nie tylko ten bogacz ze szpitala mu pomaga. Sam rektor mówi Patchowi, że jak wymyśli lepszy system, to mu pomoże. Na codzienne życie pewnie przeznaczał pieniądze ze stypendium (z tego co kojarzę Virginia ma dość rozbudowaną ofertę) albo po prostu z tego, co zarobił do tej pory.

 • Duszan_B ocenił(a) ten film na: 7

  Kempy235 W cyrku dorabial

 • worldstrongestman ocenił(a) ten film na: 8

  Kempy235 Nie rozumiem tego typu komentarzy. Co ma do tego realizm? Piękna ciepła komedia z mistrzowskim Robinem Williamsem. Co ma do tego skąd bral pieniadze. Ten film nie streszcza życia Patcha Adamsa a jedynie bazuje na jego historii. I tyle.

 • ptak23 ocenił(a) ten film na: 8

  worldstrongestman to że to historia oparta na faktach, film to adaptacja biografii Patcha Adamsa, a pieniądze pochodziły w dużej mierze ze zbiórek

 • agness11 ocenił(a) ten film na: 8

  Kempy235 niektórzy to naprawdę lubią się doszukiwać dziury w całym.