Odtwórz Zwiastun nr 1 2:05

Zobacz Paterno zwiastun

Film

2018 1 godz. 45 min.
6,0 1 635
ocen
6,0 10 1635
727
chce zobaczyć
{"id":"807562","linkUrl":"/film/Paterno-2018-807562","alt":"Paterno","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/75/62/807562/7839488.2.jpg"}
Trener futbolu zostaje uwikłany w sprawę molestowania chłopca. Gdy prasa donosi o nowych ofiarach i wybucha skandal, szkoleniowiec nadal utrzymuje, że nie posiadał wiedzy na temat wykorzystywania seksualnego nieletnich.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Paterno
Paterno (2018) Zwiastun nr 1 2:05
Paterno | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2018 | Film Joe Paterno ([person=78]Al Pacino[/person]) jest doskonałym szkolnym trenerem futbolu amerykańskiego, który zdobył najwięcej tytułów w historii. Mężczyzna cieszył się ogromną popularnością do czasu, kiedy w listopadzie 2011 roku wybuchł skandal. Jego były współpracownik, Jerry Sandusky ([person=2375335]Jim Johnson[/person]), został oskarżony o wykorzystywanie seksualne młodych chłopców. Szybko wyszło też na jaw, że Paterno miał wiedzę na temat poczynań Sandusky’ego, czego nikt nie mógł mu wybaczyć. Trener musiał odejść ze stanowiska w niesławie. Zrealizowany przez HBO, oparty na faktach, dramat telewizyjny opowiadający o jednym z bohaterów skandalu, który w 2011 roku wstrząsnął opinią publiczną w Stanach Zjednoczonych. 

Joe Paterno (Al Pacino) jest doskonałym szkolnym trenerem futbolu amerykańskiego, który zdobył najwięcej tytułów w historii. Mężczyzna cieszył się ogromną popularnością do czasu, kiedy w listopadzie 2011 roku wybuchł skandal. Jego były współpracownik, Jerry Sandusky (Jim Johnson), został oskarżony o wykorzystywanie seksualne młodychJoe Paterno (Al Pacino) jest doskonałym szkolnym trenerem futbolu amerykańskiego, który zdobył najwięcej tytułów w historii. Mężczyzna cieszył się ogromną popularnością do czasu, kiedy w listopadzie 2011 roku wybuchł skandal. Jego były współpracownik, Jerry Sandusky (Jim Johnson), został oskarżony o wykorzystywanie seksualne młodych chłopców. Szybko wyszło też na jaw, że Paterno miał wiedzę na temat poczynań Sandusky’ego, czego nikt nie mógł mu wybaczyć. Trener musiał odejść ze stanowiska w niesławie. Zrealizowany przez HBO, oparty na faktach, dramat telewizyjny opowiadający o jednym z bohaterów skandalu, który w 2011 roku wstrząsnął opinią publiczną w Stanach Zjednoczonych. 

dystrybucja
HBO
studio
Edward R. Pressman Film
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Paterno
inne tytuły
Happy Valley (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Film poruszający ważny problem, ale nakręcony słabo, mimo względnie pozytywnej (ale nie dobrej) roli Ala Pacino...

  Mrcn

  Przede wszystkim w tej historii zabrakło faktów, rozwinięć i...zakończenia. Pokazany został i to za płytko, sam trener. Nic na temat "Freeh", działania NCAA z lipca 2012 r.

  5
  • Ważny i przejmujący jak Spotlight

   belmont33 ocenił(a) film na 7

   Levinson udowodnił już "Arcyoszustem", że znów jest w wielkiej formie, że świetne kino można robić dla telewizji, a De Niro w "Arcyoszuście" i Pacino w "Paterno" znów dostali szansę zagrać na miarę swojego talentu...

  • Słaby film

   ChrisKrasz ocenił(a) film na 3

   Chyba najgorsza rola Al Pacino jaką widziałem. Ciężki i nudny. Niezrozumiały dla kogoś kto się nie zna na futbolu amerykańskim . Rozczarowujący .

  • do EvvLe

   Ricky79

   Nie ma to jak sobie przypisać zasługi za wprowadzenie tego filmu na filmweb, bo moje zostało odrzucone prze mały błąd, dziękuję bardzo za zrobienie mnie w ciula.

  • TEŻ MI PROBLEM!

   AmonGoeth

   Jako nastolatek chodziłem na zajęcia sportowe na AWF i był tam facet, który brał mnie na badania kręgosłupa. Przy okazji mnie macał w miejscach intymnych. Najpierw myślałem, że to część badania, ale za kolejnym razem skumałem, że ma takie potrzeby i zwyczajnie przestałem się u niego badać. Nie ... więcej