PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=944}

Patriota

The Patriot
7,5 144 311
ocen
7,5 10 1 144311
5,8 9
ocen krytyków
Patriota
powrót do forum filmu Patriota

co sądzicie o Tavingtonie??

użytkownik usunięty

Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych ról Jasona Isaacsa. Wiadomo, że czarny charakter jest łatwiej zagrać, ale to co on stworzył, to dla mnie po prostu cudo!!!

ocenił(a) film na 9

o tak zgadzam się w 100 % . Jason jest wprost stworzony do takich ról. Ten jego arogancko wyrachowany uśmieszek i ton głosu , ociekający kpiną i ironią. Zagrał tą postać a raczej stworzył ją doskonale. Moja ulubiona postać w tym filmie, dzięki jego kreacji :)

ocenił(a) film na 7

Myślę, że to prapradziadek Malfoja, wnerwiony jak osa, bo nie dostał listu z Hogwartu.

no dokladnie, ogladajac sie go wrecz nienawidzi, cos pieknego! ;)

Issacs skradł show Gibsonowi ta rola. Główny bohater miał naprawdę dobrze dobranego przeciwnika.

ocenił(a) film na 7
michalnachi

Przy tym jest postacią spójną i z uzasadnioną motywacją. Wspomina, że jego ojciec roztrwonił majątek i zhańbił nazwisko, więc pewnie wychowywał się w upokorzeniu. To wyjaśnia dlaczego posuwa się do okrucieństw, aby zdobyć fortunę.

theodorebagwell3

Teraz mi tęskno do dobrego kina. Świetna historia, dobrze rozpisane role i świetna gra aktorska. Nawet postacie będące w tle głównych bohaterów są świetne. Osoby odpowiedzialne za produkcję dzisiejszych filmów powinni się uczyć na tym filmie jak stworzyć dobry i ciekawy film. Może historycznie nie jest 1:1, jednak jest to kawał dobrego kina. Pozycja obowiązkowa dla każdego kinomana.

michalnachi

W punkt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones