PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015061}

Patrz jak kręcą

See How They Run
6,2 11 986
ocen
6,2 10 1 11986
5,7 19
ocen krytyków
Patrz jak kręcą
powrót do forum filmu Patrz jak kręcą

1)Ciekawy film muszę powiedzieć ogólnie przyznam że nie za bardzo sprawdzałem co
ciekawego wychodzi pod koniec a ostatni film na którym w kinie byłem było ,,Nie"
J.Peele'a które mnie zaskoczyło pozytywnie. Dopiero środę patrze co ciekawego
wychodzi (niektóre niestety u nas wyjdą w styczniu) ale tak poza oczywistościami jak:
Avatar 2, Killers of the flower moon, Fabelmans, Babylon czy Blondynka która wychodzi
w 28 na netflixie to zobaczyłem kilka tytułów które przegapiłem: David O'Russel
Amsterdam okej dobra ciekawie, Sam Mendes Empire of Light spoko spoko,
Duchy Inisherin od twórcy Trzech billboardów za Ebbing, Missouri intrygujące no i ten
film Patrz jak kręcą.
2)I po obejrzeniu zwiastuna zaraz przed premierą ogólnie zaintrygował mnie: Kryminał,
Morderstwo, Humor oraz Trójka Aktorów Rockwell, Rosan i Brody oraz to że bardzo mi
przypomniał Wes Anderson (ciekawe czy ktoś też tak myślał) a tu nie jakiś Debiutujący
Facet który wcześniej przy jakiś serialach więc spoko ciekawe. I po obejrzeniu
pozytywnie się zaskoczyłem oczywiście film idealny nie jest ale tak szczerze Polecam.

Plusy:
+Historia i całe to śledzctwo ciekawe, wciąga, intryguje kto zabił (ale do tego wróce

przy minusach).
+Aktorstwo bardzo dobre główne Trio najlepsze: Rockwell spokojny i małomówny
detektyw, Ronan sympatyczna i pełna energi Konstabl, Brody charyzmatyczny zabawny.

Czy są to najlepsze ich role? Nie ale trzymają poziom.
+Dialogi super.
+Humor świetny.
+Muzyka świetna swoją drogą myślałem że to Alexandre Desplat robił ale błąd Daniel
Pemberton facet od Króla Artura, Kryptomin Uncle czy Spier man into the Spider verse
świetna robota.
+Zdjęcia bardzo dobre
+Reżyseria i podobnie co z muzyką myślałem że W.Anderson reżyserował a tu znów błąd
jakiś Tom George który chyba tu debiutuje (w sensie filmowo bo wcześniej pracował
przy jakiś serialach ale) świetna robota życze mu jak najlepiej żeby robił więcej
filmów.
+Wizualnie bardzo dobry
Minusy:
-Wracając do Historii która jest spoko to finał który tak w ogóle bardzo mi się
podobał ale problem jest taki że twist gdzie ,,Aha to jednak on" przewidziałem serio
chociaż trzeba przyznać że film starał się być nie przewidywalny i dawał fałszywy
trop ale ostatecznie tożsamość Mordercy nie była dla mnie niespodzianką i nawet
wiedziałem od początku kto tu Morderca chociaż motywacja jego zrozumiała to chociaż
spoko.

Moja ocena 8/10

Podsumowanie:
Także tak film perfekcyjny nie jest trochę mi ten twist lekko popsuł film ale
generalnie bawiłem się naprawdę fajnie. Historia, Intryga, Postacie,Humor , Audio
wizualnie bardzo bardzo dobry. Polecam czy oscary będą wątpię.


Pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones