PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824003}
5,3 14 544
oceny
5,3 10 1 14544
6,3 14
ocen krytyków
Pełzająca śmierć
powrót do forum filmu Pełzająca śmierć

..czyli jak to Córka potrafi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości fizycznych i psychicznych, aby uratować rannego Tatusia przed połknięciem przez gigantyczne pasqdne aligatory..
Całkiem przyjemny odmóżdżacz [odmóżdżacz - czytaj film, nie wymagający pobudzenia do jakiejkolwiek pracy szarych komórek]
I tylko modliłam się cały seans, żeby to to nie pożarło pieska ;/

Baby_Black27

Aligatory też były świadome, że dziewczyna musi przeżyć.Tylko ją lekko podrapały, a dla innych nie miały litości.

ocenił(a) film na 5
marcin261287

Może te aligatory preferowały mięcho a nie samą skórę i kości ;)

Baby_Black27

Albo nie lubią chloru z basenu.

ocenił(a) film na 6
Baby_Black27

Hahaha, też przez cały film trzymałem kciuki za psinę...

malan1001

Otóż to! ;-)

ocenił(a) film na 5
malan1001

Ja teeeż :p Sceny z psem były najbardziej emocjonujące ;)

Baby_Black27

w sumie jak jedyną główną postacią negatywną jest aligator to albo możesz dokładać ofiary, albo czynić je nieśmiertelne, co tu innego wymyślisz

ocenił(a) film na 7
maximus_

Przecież to porządny animal attack

ocenił(a) film na 1
arieljarosz

Sratack, film idiotyczny , że aż wstydziłbym się po tym podpisać nie miejscu "TWÓRCÓW"
Wstyd.

ocenił(a) film na 7
Maverick0069

Może po prostu jesteś kolejna osoba która szuka dziury w całym

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Zresztą z trollem nie będę pisał

ocenił(a) film na 1
arieljarosz

Skoro nie razi Cie niezniszczalność ludzi w starciu z ALIGATORAMI , pranie ich cegłami , pułapkami na jakieś szczury, zamykanie ich w kabinie prysznicowej , skoro dla Ciebie porządny animal attack to facet który nastawia sobie otwarte złamanie nogi i idzie, ba jeszcze później mu całą rękę odgryziono ... a on dalej idzie.... absurdalne i obrażające inteligencję widza dialogi pomiędzy ojcem a córką w momentach w których miało niby być napięcie...
Całe to pływanie jej z dziurą w nodze po zębach aligatora , wskakiwanie na łódkę, wykrzykiwanie że "jestem predatorem " było już wisienką na torcie tego badziewia.
Podsumowując, skoro Ci się to podoba to gratuluję gustu :)

ocenił(a) film na 7
Maverick0069

mało widziałeś skoro dajesz 1 takiemu filmowi

ocenił(a) film na 7
Maverick0069

i chyba inny film oglądaliśmy, rzeczy które wymieniłeś w większości tu nie było

ocenił(a) film na 1
arieljarosz

Ty ocen 800 ja 2700 , faktycznie mało w stosunku do Ciebie.
Jezu a później podejrzałem na listę seriali i u Ciebie jakieś mapeciątka i teletubisie same, nie powinienem wdawać się w dyskusje .
Miłego dnia.

ocenił(a) film na 7
Maverick0069

Ostatnio oceniałem filmy/seriale które już widziałem, więc... XD

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Zresztą skoro taki film na u cb ocenę 1, to ciekawe jakbyś ocenił znacznie gorsze gówna. Rozumiem że może się nie podobać , ale patrzy się na całokształt, a nie na parę elementów które ci nie przypasowały

ocenił(a) film na 7
Maverick0069

Teraz jestem już znawcą :P Zmieniaj ocenę

Maverick0069

Ja nie wiem czego ty oczekiwałeś od tego filmu. Toż to po zwiastunie można było się domyśleć, że będzie to film typu Animal Attack (Rekiny, Pianie czy tam Pająki atakują), a nie Aligatorowa Incepcja. Takie filmy mają wszystkie tw mankamenty co wymieniłeś dość do siebie.
Niezniszczalność głównej bohaterki tłumaczy zazwyczaj fakt bycia po prostu główną bohaterką, no i adrenalinka akcji (zamiast napakowanego Rambo mamy akurat pływaczkę).
Reszta z przymrożeniem oka do wybaczenia. Chociaż akurat brakowało mi tego, że mamy niby huragan piątej kategorii, a jej włosów nie tarmosiło w scenach na dworze :P.
Za psinkę naturalnie trzymałam kciuki.
Ładne efekty, nie waliło aż tak sztucznością.
W swojej kategorii ok film, przyjemny seansik do chipsów

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Fakt.Amerykanie to najtwardszy naród na ziemi i nie straszne im są 5 metrowe aligatory z inteligencją delfina. Teraz czekam na jakiś horror o zabójczym Pampasowcu. Oczywiście akcja ma się dziać w Ameryce bo nikt inny go nie pokona.

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Ha Ha,Ja też cały czas śledziłem gdzie się psinka podziewa.Mówię ojca i córeczkę mogą gadziny pożreć,ale zwierzak musi przeżyć :D.Mi ogólnie film się podobał,wiadomo że było dużo fantastyki,że nikt po takich obrażeniach by nie przeżył,ale w końcu to tylko film.Nikt nie napisał że jest to dokument i wszystko musi być realne.Ogólnie dobra rozrywka do piwka ;)

Baby_Black27

Ja tam się bałem żeby ta szyba pod prysznicem wytrzymała...jak poślizgnąłem się w łazience i musiałem oprzeć się dłonią o takową to wpadłem do basenu z całą konstrukcją i tłuczonym szkłem

ocenił(a) film na 5
Baby_Black27

Ciekawe, kto wyciągnął psinkę na dach... A, i jeszcze jedno: od kiedy to podczas huraganu latają helikoptery??

Baby_Black27

Faktycznie poziom absurdu był masakryczny, ale ogólnie na nudny wieczor film się nadaje. Też trzymałam kciuki za piesia

ocenił(a) film na 6
Baby_Black27

Polecam obejrzeć ten film, zakładając że pies z filmu to wysłannik piekieł próbujący tak naprawdę zabić głównych bohaterów. Nawet nazwałem go "Cerber". Super sprawa
Moje nowe ulubione guilty pleasure

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones