PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176293}
5,9 36
ocen
5,9 10 1 36

Pearls Before Swine
powrót do forum filmu Pearls Before Swine

szkoda, szkoda - jako fanatyczna fanka DIJ i całkiem zwyczajna fanka NON spodziewałam się czegoś niesamowitego. Niestety rozczarowanie. Oczywiście film w zamierzeniu posługuje się kiczem (podobnie jak boyd w muzyce), jednak styl jest dosyć kiepski. Pierwsza scena zapowiadała się nieźle, jednak to co nastąpiło potem... hmm potraktujmy to jako ciekawostkę dla fanów.
Jeśli ktoś jest zainteresowany poglądami boyda to polecam raczej muzykę. Film jest raczej swoistym żartem, ot takim prztyczkiem w nos dla fanów którzy biorą boyda zbyt poważnie.
"Za nowy świt"...

użytkownik usunięty
ulrika_2

heh wlazłem w twoje favy to az cierpnie skóra ;P erly emigrejt nazi bergman, cavani, król olch. Hahah. a trafiłem tu dodając Boyda do favów.

Tak btw to Cavani nie znosi nocnego portriera :) to komercyjna zagrywa z jej strony była.Ale ja nawet lubie:P.Wójcio Trier sie nim jarał za młodu.

To sobie zobacz: http://www.filmweb.pl/f174463/Tras+el+cristal,1987
''Tras el cristal ''
sądząc po favach to kandydat na ulubiony:).



Heilige Cinema!

cze psiak, przypadkiem trafilem na twojego posta bo wlasnie sobie zapuscilem boyda, warto film zobaczyć? bo nie zrozumiałem twojej sentencji a propo filmu

ocenił(a) film na 7
clouds78

jasne że warto

nephilim_718

Nie wiem, w którym miejscu :P odpuściłam sobie ten kał po 20 minutach - to jest absolutnie niestrawne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones