PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830072}

Peel

5,8 542
oceny
5,8 10 1 542
Peel
powrót do forum filmu Peel

Film jest wart obejrzenia.Nie znajdziecie w nim niespodziewanych zwrotów akcji ani nowoczesnych efektów specjalnych.Jest wyważony,akcja toczy się stabilnie,spokojnie ale jest niesamowity klimat.Skomplikowane relacje rodzinne to główny wątek,tego dramatu.Jakże inny na tle współczesnego kina,polecam.

ocenił(a) film na 7
sadek4

Zgadzam się,film jest naprawdę dobry,choć może z początku trochę przynudza.Ale z czasem jak już dobrze pozna się postać głównego bohatera,to całkiem przyjemnie się ogląda jego historie do samego końca.

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Mnie film pozytywnie zaskoczył. Spodziewalem się jakiejś łzawej szmiry, a tu takie miłe i pozytywne zaskoczenie. Na plus zaliczam tego kumpla Peela ( nie pamiętam imienia ), bo spodziewałem się jakiegoś stereotypowego, prostego chama, a gość był fajnie napisaną postacią.

Hbo sklasyfikowało film jako obyczajowy/komedia - dla mnie gatunki całkowicie obce.

ocenił(a) film na 7
albinozz66

Obejrzałam z synem. Był zadowolony że go obejrzeliśmy razem i mieliśmy okazje do fajnej i mądrej dyskusji. Syn ma 12 lat.

ocenił(a) film na 7
olaswance

Pozostaje pogratulować. Ja niestety sam muszę się delektować kinematografiaą, bo córki mają dopiero po dziewięć lat i nie filmy im w głowie (a na pewno nie takie) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones