PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589034}

Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Sea of Monsters
6,3 57 425
ocen
6,3 10 1 57425
3,8 4
oceny krytyków
Percy Jackson: Morze potworów
powrót do forum filmu Percy Jackson: Morze potworów

Dobry

ocenił(a) film na 10

Mnie się bardzo podobał co prawda dużo różnił się od książki, ale jak dla mnie okay. Dobra rola
aktorów, a o to właśnie chodziło :) A wam?

ocenił(a) film na 6
vaprowave

mi też się pododbał

ocenił(a) film na 8
vaprowave

Najbardziej zabrakło mi sceny pocałunku Percy'ego z Annabeht ale tak ogólnie to jestem zadowolony.

vaprowave

Niezły film.

ocenił(a) film na 6
Purslane

Dobre określenie

vaprowave

Mnie się niestety nie podobał. Pal licho, że z książką ma niewiele wspólnego. Ale ta część nie wyszła. Wszyscy ci młodzi aktorzy byli zbyt mdli. A pierwsza część bardzo mi się podobała. Chyba zabrakło dobrego reżysera, jak Chris Columbus. :(

vaprowave

Nie czytałam książki. Film mi się podobał, minusem było to że wszyscy przeżyli - zero napięcia ;p. Czemu nie wpadli na ten pomysł z runem wcześniej gdy ta dziewczyna umierała.

ocenił(a) film na 2
vaprowave

A mi nie. Zepsuli książkę.

piotral_2

Też uważam, że tym filmem zepsuli książkę, a raczej jej klimat. Dlatego oceniam ten film nie porównując go ani trochę do papierowej serii ;)

ocenił(a) film na 2
marcelina179

Ale nawet jako osobna produkcja prezentuje się średnio. Lerman to słaby aktor, efekty nie rzucają na kolana, zamiast dobrych żartów słownych dostajemy garść sucharów.

piotral_2

Dlatego wolę książki :p
Już "Złodziej Pioruna" był zły. Powinni zacząć od 12letniego aktora podobnie jak w przypadku Harry'ego Pottera i może by było lepiej. No i oczywiście powinni trzymać się bardziej stron książki, a nie niepodobnego do niej scenariusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones