PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497654}

Perspektywa

Prospect
6,1 6 127
ocen
6,1 10 1 6127
Perspektywa
powrót do forum filmu Perspektywa

Według mnie wyjątkowo zaniżona ocena, niedoceniona produkcja, nie mówię że jest to arcydzieło, ale próbowałem oglądnąć Aquamena za 160 mln, ugrzązłem po pół godzinie, dla mnie czysta strata czasu, natomiast ten obejrzałem na raz i nie nudziłem się ani przez chwilę. Jest wiele filmów gdzie aktor bierze za film te 4mln lub więcej i nie da się tego oglądać. A tutaj mamy wszystko co może zawalić cały film, niski koszt, brak znanych aktorów, reżyseria i scenariusz po raz pierwszy. Teraz można się na mnie rzucać.

ocenił(a) film na 7
Bodziokrak

Trafiłeś w sedno

ocenił(a) film na 5
Bodziokrak

Ja to nawet nie mogę się przekonać do obejrzenia. Oglądałem już chyba z ponad 10 razy zwiastun i pewnie z ponad 30 razy zaglądałem na stronę filmu, bo dodałem do zakładki na zasadzie "może obejrzę" i nie mogę siebie przekonać, a to że piszesz, że ugrzązłeś w połowie Aquamana jakoś tego nie polepsza, a nawet pogarsza. Poza tym pisz poprawniej, a nie piszesz "brak znanych aktorów" gdy w filmie jest Pedro Pascal, a raczej rzadko kiedy jest więcej niż 2 znanych aktorów w jednym filmie, poza tym tak jakby "znani aktorzy" mieli coś znaczyć, a bo mało jest filmów totalnie bez nawet ani jednego znanego aktora, który wyszedł dobrze?

ocenił(a) film na 5
MaMiX

Obejrzałem w końcu, taki se ani nudny ani nie ciekawy i końcówka nagle ucięta w mało satysfakcjonującym momencie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones