PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616316}

Pewnego razu w Anatolii

Bır Zamanlar Anadolu'da
6,8 4 935
ocen
6,8 10 1 4935
7,7 20
ocen krytyków
Pewnego razu w Anatolii
powrót do forum filmu Pewnego razu w Anatolii

Pięknie sfilmowany!

ocenił(a) film na 7

Za zdjęcia brawa i oklaski! Pierwsza część, nocna, zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Niestety cały film wymęczył mnie, ciut za długi na mój gust. Dobry scenariusz, trochę nie mogłem się połapać w fabule ale na końcu wszystko składa się do kupy.

erich44

Bardzo surowy i powolny film. Musiało minąć trochę czasu żebym mogła wyłapać wszystkie niuanse. Ciekawy sposób ukazania ludzkich charakterów i ich złożoności. Warto obejrzeć w samotności i skupieniu.

ocenił(a) film na 8
erich44

Fakt, świetna operatorska praca Tiryakiego. Gość potrafi nadać poetyckie 'dotknięcie' nawet realistycznym ujęciom Zastanawiam się, na ile w tym zasługa jego samego, a na ile reżysera - to na razie jedyny film tych panów który widziałem, więc nie mam porównania.

ocenił(a) film na 7
erich44

To samo u mnie. Anatolia niczym kraina z bajki i zwyczajna powoli umierająca prowincja zarazem. Ludzie, ich z pozoru banalne historie na tle skończoności i utrudnionej komunikacji z drugim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones