Phil Spector

2013 1 godz. 32 min.
6,1 2 775
ocen
6,1 10 2775
2 237
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"type":"film","id":619200,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Phil+Spector-2013-619200/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Phil Spector
 • Caligula ocenił(a) ten film na: 6

  Domniemanie niewinności w sprawie Phila Spectora: czy legendarny producent muzyczny rzeczywiście zamordował swoją kochankę? Jeden z najsłynniejszych procesów świata showbusinessu zakończył się werdyktem twierdzącym, jednak twórcy tego filmu zasiewają w widzu ziarno wątpliwości. Porządna telewizyjna produkcja (na poziomie, do jakiego przyzwyczaiło nas HBO) z dobrymi kreacjami aktorskimi Pacino i Mirren. Oczywiście, przy takich nazwiskach (wypada wspomnieć, że za kamerą David Mamet), można było spodziewać się czegoś więcej, ale w kategorii "kameralna docu-drama" rzecz jest naprawdę niezła. Wciąga i każe rozruszać nieco szare komórki, a na dokładkę mamy kilka zacnych evergreenów na ścieżce dźwiękowej.

 • Caligula Film, jako dzieło jest niezły, ale.... film o Żydzie, zrobiony przez Żyda. Moim zdaniem to tłumaczy domniemanie niewinności tego typa w tym filmie i zasianie w nas wątpliwości, jak również wzbudzenie w nas w stosunku do niego sympatii. Reżyser i scenarzysta zarazem, zrobił tylko to, co nakazuje mu jedna z ich świętych ksiąg.

 • ZSGifMan ocenił(a) ten film na: 7

  yulbeano Z drugiej strony zaś tleniona idiotka, która wyprała sobie mózg holywoodzkim snem, podstarzała trzecioplanowa aktoreczka bez sukcesów i bez perspektyw na życie, rozpaczliwie poszukująca czegokolwiek do zabłyśnięcia chociaż na chwilę . . .
  W trzech słowach : byli siebie warci.

 • chemas ocenił(a) ten film na: 6

  Caligula Historia ciekawa, ale film mnie nie poniósł. Mam wrażenie, że film zrobiony pod zdolności aktorskie Ala