PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628248}
6,7 9 716
ocen
6,7 10 1 9716
5,2 6
ocen krytyków
Piąta pora roku
powrót do forum filmu Piąta pora roku

"Piąta pora roku" to film dający ogromną dawkę pozytywnej energii :-). Jest tu wiele zabawnych scen, ale są również i takie, które skłaniają do refleksji nad życiem... To historia o tym, jak drogi dwojga dojrzałych ludzi, których na pierwszy rzut oka zdecydowanie więcej dzieli niż łączy, przecinają się, jak stopniowo zbliżają się oni do siebie i nadają swemu życiu sens... W moim odczuciu obraz ten jest adresowany do odbiorcy w różnym wieku, myślę że idealnie może trafić do ludzi dojrzałych, ale także młodzi widzowie mogą w nim znaleźć coś dla siebie, zachwycić się nim !!! Warto podkreślić, że postaci głównych bohaterów zostały genialnie obsadzone i zagrane !!! Oby więcej takich POLSKICH produkcji !!! Czekam z nadzieją i niecierpliwością !!! Gorąco polecam, to koniecznie trzeba zobaczyć !!!

ainahn

Zgadzam się z każdym Twoim słowem :) Byłem na tym filmie w kinie i bardzo mi się podobał. Choć nie brakuje w nim refleksji, to zawiera ogromną dawkę humoru. Przekaz jest jak najbardziej pozytywny, a aktorstwo znakomite, szczególnie Mariana Dziędziela, choć Ewa Wiśniewska też była niezła. Na uwagę zasługują też piękne zdjęcia. Również życzyłbym sobie, żeby tego typu dzieł w polskim kinie było jak najwięcej.

ocenił(a) film na 9
Martin_Eden

Cieszę się, że podobnie patrzymy na ten film, który przywraca mi wiarę w POLSKIE kino :-).

ainahn

muzyka bardzo fajnie dobrana do zapowiedzi i z samej zapowiedzi bardzo mily "lekki " film dla kazdego:-), zapowiada sie raczej dobre kino "na wyluzowanie" MYSLE ze warto zobaczyc , i napewno to zrobie!.

ocenił(a) film na 9
marcinkf

TEN FILM TRZEBA KONIECZNIE ZOBACZYĆ!!!

ainahn

zobaczylem:-) polecam !!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
ainahn

:-) , :-) , :-) ... (...).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones