PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628248}
6,7 9 716
ocen
6,7 10 1 9716
5,2 6
ocen krytyków
Piąta pora roku
powrót do forum filmu Piąta pora roku

zabarwiona optymizmem historyjka o "zwykłych ludziach" , okraszona "polskim klimatem" z optymistycznym zakończeniem ... nie ma w nim na szczęście chudych, otynkowanych "blondynek", debilnych dialogów "komedii romantycznych" z TVN-u i klimatów kopiowanych z amerykańskich produkcji dla półgłówków ..... może tylko jedna uwaga film zdecydowanie dla bardziej dojrzałych życiowo widzów ... zdecydowanie nie dla widowni sympatyków "Conan barbarzyńca" itp.

user1529

O, dzięki za tę recenzję. Zostałam zachęcona. Bo bałam się właśnie "romantyzmu" rodem z TVN-u.

ocenił(a) film na 8
brzask_8

proszę bardzo ;-) mam nadzieję że się nie zawiodłaś na mojej opinii ;-)

ocenił(a) film na 8
user1529

Podzielam opinię,bardzo mi się podobał,też daję 8

ocenił(a) film na 8
user1529

tak sobie powoli zdaje sprawę z tego że w sumie chyba stosunkowo mało powstaje filmów obyczajowych ... trudno na bazie normalnego życia stworzyć coś ciekawego co przyciągnie widza a nie będzie zawierało zapierających dech w piersiach pościgów samochodowych czy efektów specjalnych. Tym większe uznanie że prostymi środkami powstaje coś co ogląda się z przyjemnością ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones