PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677880}

Piąta władza

The Fifth Estate
6,2 19 204
oceny
6,2 10 1 19204
5,4 9
ocen krytyków
Piąta władza
powrót do forum filmu Piąta władza

po 11 dniach na całym świecie zarobił tylko 5 milionów dolarów.

krupy

warto przypomnieć że film miał budżet 28 mln $, rzeczywiście niezła klapa :d

Maciek1357

pewnie zawiodła promocja. no i ten tytuł. ludzie pewnie nie wiedzieli, że chodzi o sprawę typa od wikileaks

krupy

Być może ale w takim razie jak bardzo trzeba być nieogarniętym żeby się nie zorientować. Dziś byłam w kinie, wchodzę do sali a tam parę osób. Na jakieś gnioty chodzą tłumy, ale ten film został jakby niedostrzeżony a spodziewałam się innej reakcji. Zero. Brak zainteresowania. Ludzie mają to gdzieś. Pomijając fakt, iż połowa filmu to propaganda - film był dobry lub byłby świetny, gdyby nie próbowali tak okropnie oczernić Assange'a.

ocenił(a) film na 8
Ofeflia

Końcówka wynagradza to oczernianie. Ten film to tylko jedna wersja historii, od każdego człowieka usłyszysz inną, tak długo jak będziesz szukał prawdy jesteś zagrożeniem dla światowego "establishmentu":)

Gr3gorius

Bardzo się cieszę z tej właśnie końcówki, jednak niestety negatywny wydźwięk filmu przysłonił mi całą resztę. Ubolewam nad tym, ponieważ film byłby jeszcze lepszy. Warto wspomnieć o świetnej roli Benedicta.

ocenił(a) film na 6
Ofeflia

Końcówka bardzo pozytywna, choć wyszłam wściekła z filmu bo naprawdę nie rozumiem jak można przedstawiać czyjąś historię opierając się na jednej tylko wersji. Mimo wszystko Benedict jak zawsze genialny :)

__luthien__

O to właśnie chodziło: przedstawić go jako egoistę i zdrajcę - niestety. Niech ktoś spróbowałby inaczej... w końcu to amerykański film ;)

krupy

smuteczek :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones