PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104534}

Pięć nieczystych zagrań

De Fem benspænd
7,4 2 452
oceny
7,4 10 1 2452
7,7 6
ocen krytyków
Pięć nieczystych zagrań
powrót do forum filmu Pięć nieczystych zagrań

Przy całej sympatii dla filmów Triera muszę powiedzieć, że na ekranie widziałem dwóch hipokrytów.

Muszę za to obejrzeć "Perfect human", bo z tego co było widać - całkiem niezły film.

ocenił(a) film na 5
addam23

mi tam się forma tego dzieła głównie nie podobała. pomysł przeróbki jednego filmu na 5 sposobów wielce natomiast interesujący.trudno uznać to w ogóle za film, ot przyjacielski zakład dwóch reżyserów pomiędzy ziszczenie którego wstawiono kamerę. ocena ta sama , zamiar też

ocenił(a) film na 10
None200

Trudno to uznać za film, bo to o wiele więcej. Mamy tu trochę dokumentu o duńskim reżyserze, widzimy też jak tworzy się kino. Możemy zobaczyć film zrobiony dla przyjemności. Możemy obcować z pewnego rodzaju psychoanalizą. Cudzą, bądź swoją własną. Jednak przede wszystkim jest to rzecz pokazująca jaki wpływ ma sztuka na świat. Na nas - odbiorców, ale zarówno twórców. Przyjęło się myśleć, że artysta tworzy dla sławy, pieniędzy, bądź dla zaspokojenia ego. Może to być jednak coś o wiele więcej. Sztuka zostawia w każdym z nas ślad i pozwala przeżywać prawdziwe emocje. Ten film jest hołdem skierowanym w jej stronę. Przy okazji zrobionym w niestandardowym stylu. Ciężko prosić o więcej - dla mnie arcydzieło. :)

ocenił(a) film na 4
addam23

Mnie też film jakoś nie powalił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones