PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746820}

Pięćdziesiąt twarzy Blacka

Fifty Shades of Black
3,8 24 600
ocen
3,8 10 1 24600
1,7 3
oceny krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Blacka
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Blacka

Nie wiem, jak Wy, ale mam wrażenie że twórcy tego filmu trochę skopiowali motywy z filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya bo ogólnie fabuła jest baaardzo podobna, więc to odgrzewany kotlet. Nie warto. Tyle w temacie.

wally_walter

czy to prowokacja? :P


to nie podróba, a parodia. Pan, który odpowiada za ten film (główna rola, scenariusz, produkcja) powinien od razu kojarzyć się ludziom z nabijaniem się ze wszystkiego dookoła - toć to Marlon Wayans, jeden z najbardziej pozytywnych i popieprzonych czarnoskórych aktorów na świecie :D

prowned

Wystarczy zobaczyć zwiastun. Ewidentnie są sceny z 50 Twarzy Greya np w windzie i inne też są bardzo podobne. I sama historia że jest koleś bogaty biznesmen i biedna dziennikarka która wdaje się z nim w romans. Film i scenariusz zostały po prostu skopiowane i to mi się nie podoba bo nie ma powiewu świeżości. 50 Twarzy Greya zdecydowanie lepsze bo przynajmniej jest nowatorski orginalny i ma ukryte przesłanie. A to jest podróba i tyle w temacie. A jak ty nie widzisz podobieństwa to współczuje. Tyle w temacie.

wally_walter

widze podobieństwa ale na tym właśnie polega parodia ;) ale widać jest to zbyt trudne dla Ciebie do ogarnięcia ;) idz oglądać greya, pasujecie do siebie

prowned

Już obrażasz. Po prostu się nie znasz skoro nie widzisz podobieństw i tego że ten caly Black jest wzorowany na Greyu. Trzeba być mega stupid.

wally_walter

nie napisałem tam słowa, które można by uznać za obelgę, nie wiem co Cię tak dotknęło. Z tego co piszesz wnioskuję, że jesteś wielkim fanem i obrońcą Greya i nie masz dystansu skoro nie potrafisz zrozumieć na czym polega parodia i nie możesz zaakceptować tego, że powstaje i będzie z pewnością lepsza niż denny oryginał dla niewyżytych nastolatek z opryszczką. czytajmy ze zrozumieniem, będzie łatwiej, przyjemniej oraz mniej konfliktowo :)

prowned

Nie ma sensu dyskutować z tą postacią (wally_walter), bo i tak niczego nie zdziałasz. Faktem jest (wnioskując po zwiastunie), że film "50 Twarzy Blacka" wydaje się niemiłosiernie denny, ale to w żadnej mierze nie usprawiedliwia ignorancji i głupoty tego osobnika - i tak nie zrozumie, o czym mówisz. Pozdrawiam:-)

ocenił(a) film na 10
wurtz

Widziałam. Uśmiałam się. Grey się chowa. :))

ocenił(a) film na 2
wally_walter

beton...

wally_walter

Podobno Jamie Dornan też się przewinie w filmie, stwierdził że parodia będzie lepsza niż oryginał;)

wally_walter

Jasne że odgrzewany kotlet bo oni chcieli zrobić schabowego a wyszedł im mielony!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones