PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656677}

Piękna i bestia

La Belle & la bête
6,5 18 694
oceny
6,5 10 1 18694
Piękna i bestia
powrót do forum filmu Piękna i bestia

Nieporozuminie

ocenił(a) film na 1

historia pięknej miłości zastąpiona łaniami stworkami i granitowymi golemami

jezudzilla

To się nazywa inne spojrzenie na klasyk, interpretacja artystyczna. Pozatym piękna obsada, muzyka i zdjęcia...po co odpowiadam trollowi?

ocenił(a) film na 1
martinpas

Ogarnij się. Oglądałem ten film ze swoim dzieckiem, a nazywanie mnie trollem jest bynajmniej nie na miejscu, nie wszyscy co piszą komentarze na filmwebie mają 15 lat.

ocenił(a) film na 8
jezudzilla

Masz rację,Ty nie jesteś trollem,tylko zwykłym ignorantem.

ocenił(a) film na 6
jezudzilla

Nie było aż tak źle...Na plus - kilku dobrych aktorów, sam filmik piękny wizualnie, przyzwoita muzyka. To że powrzucali od siebie trochę efektownych scen - czymś trzeba zainteresować młodszą publikę wychowaną na Transformersach...
P.S. też nie mam 15 lat. Jedynki rezerwuję dla arcygniotów.

ocenił(a) film na 8
jezudzilla

Dla mnie ten film był naprawdę dobry. Problem z nim jest taki, że pod koniec akcja zaczęła galopować; jakoś niespecjalnie zauważyłam, jak nastawienie Belli się zmienia. To było takie lekkie bum. Ale ogólnie moje oczy prawie się przekręciły z zachwytu. Naprawdę ładnie zwizualizowane. Poza tym co jak co, ale moim zdaniem łania i pieski były świetnym pomysłem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones