PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656677}

Piękna i bestia

La Belle & la bête
6,5 18 694
oceny
6,5 10 1 18694
Piękna i bestia
powrót do forum filmu Piękna i bestia

Brak chemii, zmarnowanie 30 Baniek na efekty i zlepienie kilku zdarzeń

A czy nikt nie zauważył że zwierzątko chciało wpierw tatusia i z braku laku ugościło córkę ------ W obu jednak przypadkach Termin ten to "zoofilia" bo o ile danie buzi ropuszce by zmieniła się w księcia jest dopuszczalne to teksty Cassela dasz mi syna poniekąd kierowane do (uwaga spoilerek) "gazeli" a potem w zwierzęcy sposób okazywanie miłości i kierowanie pytań do "Pięknej" było z braku wspomnianej chemii przejściem chyba do czegoś innego pomiędzy mało romantycznym a bardzo narwanym sierściuchem..... Reasumując kiepska wersja Pięknej i Bestii

PabloPS

Każdy widzi to co chce =.=" Jak widać w baśni widziałeś tylko zoofilię.

ocenił(a) film na 4
Tenshey

obrzydzał mnie zarośnięty jegomość a to różnica

ocenił(a) film na 8
PabloPS

mi się podobał film ; ]

ocenił(a) film na 4
MrsVampire

Skoro się podobał to podczas projekcji koleżanka była w lepszej sytuacji niż Ja ....... ale role się odwróciły jak zobaczyliśmy napisy końcowe co?
;-)

ocenił(a) film na 8
PabloPS

ale że co bo nie rozumiem ? co z napisami ?
Jeju mi się podobal film i tyle . Chociaż mogło by być więcej scen między piękną a bestią ale ładny ja bardzo lubie takie filmy . ;] każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) film na 4
MrsVampire

Mnie bardziej uradowały napisy końcowe a Ciebie sam film a scen między Sierściuchem więcej ??? hm to właśnie dlatego napisałem ten post

ocenił(a) film na 8
PabloPS

No napisy koncowe byly ladne ;p . Jeju To była piękna i bestia to wiadomo że tak wyglądał . Chyba na tym polegał film aby ktoś sie w nim zakochal i odczarował . Hello

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones