PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656677}

Piękna i bestia

La Belle & la bête
6,5 18 682
oceny
6,5 10 1 18682
Piękna i bestia
powrót do forum filmu Piękna i bestia

Moim zdaniem fabuła za mało była poświęcona wątkowi Pięknej i Bestii, praktycznie 2 razy zamienili ze sobą pare słow, praktycznie się nie poznali dobrze i nagle po trzech dniach wielka miłość, ona już go kocha. Gdyby to dopracowac to film byłby naprawde bardzo dobry, reszta fajnie przemyslana, kostiumy, scenografia super.

ocenił(a) film na 5
perancis

Zgadzam się, za mało Pięknej i Bestii w opowieści o Pięknej i Bestii...

ocenił(a) film na 10
farrellka

Mi się wydaję, sceny ich bliższego poznania, był zastąpione snami Belli o księciu ...w ten sposób poznawał go :)

ocenił(a) film na 3
perancis

Mnie tez brakowalo dialogow ,etapow poznawania sie rodzocego sie uczucia etc. Wlasciwie tego co najpiekniejsze w opowiesci Piekna i Bestia

ocenił(a) film na 6
perancis

Podpisuję się pod postem. Piękny wizualnie ale historia kuleje. Aż szkoda takiego potencjału. Reżyser za bardzo skupił uwagę na efektach a za mało na bohaterach. TO samo również pomyślałam o ich rzekomej miłości. Jak miała prawo zaistnieć, totalna bzdura, w którą nie wierzę, A to własnie powinno być motorem napędowym filmu. Zero chemii zero uczucia. W innym przypadku film byłby niesamowity.

perancis

Dokładnie, moim zdaniem wmówił jej miłość żeby zrzuciła z niego klatwę, wciąz tylko pytał czy mnie pokochasz ;)
co do kwestii że w snach miała go niby poznać to przepraszam ale nie pokazał sie z interesujacej strony :) chodził na polowania, pił z kumplami, i do tego zamordował ukochaną, no tylko się zakochać :)

ocenił(a) film na 7
perancis

Zgadzam się. Choć film wizualnie mi się bardzo podobał, to jednak fabuła mocno kulała...

ocenił(a) film na 6
perancis

Jestem świeżo po seansie i generalnie film bardzo przyjemny. Jednak faktycznie zrobili z tego w sumie dwie opowieści na raz i niestety, główny wątek bardzo na tym ucierpiał. Za mało było romantyzmu, a ja tak uwielbiam. gdy jest romantycznie! Do tego, nie podoba mi się, że tak naparwdę to wielką miłością księciunia, byla ta łania, a nie Bella ;/ Nie podobało mi się też ,że on czas na niej wymuszał to zakochanie i ją o to wypytywał i to tak wyszło jakby mu wielką łaske robiła ;/ Fajny film, ale jeszcze brakuje do takiej perfekcyjnej wersji. Jak dla mnie na razie na pierwszym miejscu opowieść Disneya...może kiedyś doczekam się idealnego filmu, choć ten nie był zły, ale ....

ocenił(a) film na 3
perancis

zgadzam się - zbyt plytki watek milosny. Czy tylko ja mam wrazenie, ze glowna aktorka byla ch**jowa i miala jedna mine przez caly film?

ocenił(a) film na 7
perancis

Muszę się zgodzić z przedmówcami, piękna scenografia, kostiumy, zdjęcia, wszystko wskazywało na to, że twórcy skupili się przede wszystkim na tym, chyba w myśl, że historia obroni się sama

ocenił(a) film na 7
perancis

I ja się zgadzam, kiedy Bella go pokochała? W jednej chwili się nim brzydzi a w następnej jest jej wielką miłością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones