PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31051}

Piękna i szalona

Crazy/Beautiful
6,8 20 374
oceny
6,8 10 1 20374
Piękna i szalona
powrót do forum filmu Piękna i szalona

Nicole

użytkownik usunięty

Postac Nicole nie była wcale taka zła jak jest przedstawiona w streszczeniu tego filmu
Mimo,ze sie upijala i sprawiala problemy wychowawcze,to nie byla wulgarna,chamska i
agresywna jak wiekszosc nastolatek z problemami Np te latynoski byly 100razy gorsze pod
wzgledem zachowania od niej Nicole miala klase.Byla wrazliwa,inteligentna i miala jakies
zainteresowania (fotografowanie) . Powody jej zachowania nie byly plytkie(byla swiadkiem
samobojstwa wlasnej matki).Nie byla taka beznadziejna,jak ja widziala jej macocha i inni

ocenił(a) film na 6

Potwierdzam. Widziałam podobny film do tego, mianowicie "Szalona miłość". Postać grana przez Drew Barrymore również chciała się zabić, i tak samo jak tutaj uciekła z bliską jej osobą przed problemami.

ocenił(a) film na 9
jozefina15

A można spytać o który właśnie tytuł ci chodzi szalonej miłości bo jest ich kilka;)z chęcią bym obejrzał ten film;)

ocenił(a) film na 9
jozefina15

Czy to jest może ten?
http://www.filmweb.pl/film/Szalona+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-1995-9947

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

To właśnie ten ;)

ocenił(a) film na 9
jozefina15

Dzięki już go ściągam pozdróweczko;)

ocenił(a) film na 9

Tak. Wzbudzała sympatię :) Nie wiem czy mogłaby czyjejś nie wzbudzić :)

TruskawkowaGalaretka

Ten film wzbudził moje wielkie wzruszenie. Nic zresztą dziwnego. To film Disneya. Jest niesamowicie piękny. Podziwiam filmowców. Pokazali wreszcie w jakimś filmie prawdziwe wartości. A sceny seksu czy pocałunków albo wspólnych spacerów są tak piękne, że łzy stają w oczach. Na możliwych 10 punktów daję 11 :)

ocenił(a) film na 10

Dokładnie moja mama bardzo nie lubi postać Nicole, ale niestety po prostu jej nie rozumie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones