PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31864}

Piękny umysł

A Beautiful Mind
8,3 504 988
ocen
8,3 10 1 504988
7,2 40
ocen krytyków
Piękny umysł
powrót do forum filmu Piękny umysł

Niepotrzebnie traciłam tyle czasu na jego obejrzenie

iwonaz5

to zarzuć sobie "american pie 56", akurat na twoim poziomie.

użytkownik usunięty
iwonaz5

Głupia jestes i tyle. To nie film dla fanów "harrego Pottera" i Britney Spears

ocenił(a) film na 10

nie ma się co tak denerwowac i obrażać wzajemnie. tzreba uszanować każdy komentarz. mimo iż również się z nim nie zgadzam bo uważam film za wybitny

ocenił(a) film na 10

Sam film jak dla mnie jest genialny, pokazuje nam do czego może doprowadzić choroba a także co za jej pomocą można osiągnąć. Nie rozumiem jak można być tak płytkim by wydawać swoje opinie bez dodania do nich argumentów, i nie twierdze że ja jestem inteligentna czy coś bo tak nie jest, ale irytują mnie ludzie prowokatorzy...

PS: grrrr.. będę gryźć może i założycielka tematu nie błysnęła inteligencją ale od Obrażania filmów i książek wara - chodzi mi tu głównie o Harrego Pottera gdzieś tam wyżej wymienionego, jak nie lubisz to nie musisz zaraz go obrażać

Filmu nie znam, ale wiem, że głupi jesteś ty i twoja matka. Dlaczego? Nie wychowała cie.

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się, ale obyłoby się bez obrażania fanów HP, gdyż sama jestem fanką tych książek,a tamu filmowi wystawiłam 10. Pozrawiam.

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się, ale obyłoby się bez obrażania fanów HP. Sama jestem fanką tych książek, a ten film uważam za genialny - 10/10. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

Jednym słowem zdadzam się z Karolem.Zet.
Takkie filmy trzeba umieć zrozumieć. Nudne jak flaki z olejem... flaki z olejem się chyba niestaczne a nie nudne. Ale o to kłucić się nie będe. Słowem "nudne" można określić lekcje biologii z Panią Surówką na ekranie.

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

nudny? ten film jest piękny, wzruszający.
Nie bez powodu dostał tyle Oscarów...
Dziewczyno, ty nie wiesz o czym mówisz...nie potrafisz docenić prawdziwego filmu.
Najwyrazniej go nie zrozumialaś.

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

Nudny to ten film jest tylko dla ludzi co mózg mają zlasowany przez setne obejrzenie "Strasznego filmu 4"...

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

Boże, żal mi ludzi, którzy tak wypowiadają się o tak dobrym filmie.
Jest tysiąc powodów jakich mogłabym użyć przeciw twojejv wypowiedzi, ale po prostu mi się nie chce. Nie warto tracić sił...

ocenił(a) film na 9
iwonaz5

A w ulubionych masz same komedie romantyczne w stylu "Tylko mnie kochaj". Buahahaha. Jezeli nie lubisz tego filmu to po co komentujesz ?? Z twoich ulubionych cenię tylko "Zieloną Milę". reszta to chały !! Chociaż jest to rzecz gustu :D:D Poniosło mnie troszke :D:D
Film piękny 10/10
POZDRAWIAM !!!

ocenił(a) film na 10
zdrojek

juz juz wyluzujmy nie ma sie co wkurzac......................................................................... .........

użytkownik usunięty
iwonaz5

Jeżeli to wszystko co miałaś do powiedzenia, to niepotrzebnie traciłaś czas też na ten komentarz. Powiedzieć to można wszystko, ale wypadałoby podać jakieś argumenty. Równie dobrze mogłaś założyć tu temat "lubię groszek" i byłby wart tyle samo co:
"nudny jak flaki z olejem
Niepotrzebnie traciłam tyle czasu na jego obejrzenie"
I tyle bo co tu pisać, a wiem w odpowiedzi napiszę: Nie

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

płaski twój umysł, biada Ci, oj biada...............

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

ale chrzanisz bzdury...podejrzewam, że to prowokacja...no cóż..zdecydowanie kiepska..

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

jeżeli ten film jest dla ciebie nudny, to ja już się domyślam jakie oglądasz filmy.
pewnie nie chciało ci się myśleć, bo ten film właśnie skłania widza do takiej czynności...

żal mi ciebie...

ocenił(a) film na 9
iwonaz5

Olejcie ja i inne rownie bezsensowne wypowiedzi. Bo albo chiała sprowokowac głupia kłotnie, albo jest tak płytka, ale zarazem na tyle odwazna, ze osmieliła sie wypowiedziec w ten sposob o tak dobrym filmie. Tak czy siak - olac!

iwonaz5

specjalnie zalogowałem sie aby odpowiedziec na ten komentarz. Jezeli taki film ktory dostał tyle wyroznien to flaki z olejem to radze ogladac ci tylko kreskowki bo widac ze nie znasz sie na kinie w stopniu podstawowym gdzie nawet głupi doceni tak genialny film jakim jest ,,piekny umysł,,

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

zgadzam się z przedmówcami.
jesteś chyba jeszcze zbyt głupia na tekie filmy.
Piekna gra aktorska, muzyka, pomysł wogóle nakręcenia tak wspaniałego filmu i cudowne wyreżyserowanie go.
Po prostu bardzo inteligentny film dla inteligentnych widzów.

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

Nie znasz się na dobrym kinie. I tyle. A ja daję mu 10/10.

ocenił(a) film na 8
iwonaz5

Moze sprobuj jeszcze raz obejrzec ten wspanialy film? Moze wtedy cos z niego zrozumiesz i nie bedziesz pisac takich glupot? ;)

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

nie byl aaaaaaaaaaaz taaaaaaaaaaaki dluuuuuuuuuuuuuuuugi. to film naprawde dobry troche sie znam chociaz nie jestem krytykiem sztuki ale zawsze "wyniucham" ktory ma więcej lepszych niz zlych recenzji znawców.

ocenił(a) film na 8
iwonaz5

okej, zgadzam się z tym, że nie każdemu może się podobać, ALE !
po co od razu określenie typu: "nudny jak flaki z olejem" ?
ci na dole mają rację, idź obejrzeć kolejną część strasznego filmu, albo american pie. :|

mozgoczaszka

nie rozumiem, dlaczego tak wielu osobom nie podoba sie pierwszy komentarz:)

mam sie bać sama wyrazic swoje zdanie, bo tez mnie to czeka? :D

uwazam, ze piekny umysl jest troche nudnawy - mam na mysli pierwsza czesc filmu. dla mnie to jak przydlugi wstep do sedna calego obrazu. dzis po razu drugi ogladalam ten film i myslalam, ze zasne do czasu az akcja w jakis sposob sie nie rozkreci. wiem, ze John Nash to wielki czlowiek, ale tez - jak sam stwierdzil - niezbyt blyskotliwy. nie przyciagnal mnie swoja osobowoscia:)

ogolnie - uwazam, ze warto go zobaczyc.

teraz ja bede ofiara krytyki? :D

ocenił(a) film na 9
iwonaz5

to twoja opinia...przyznam,że zaprezentowałaś nią dość niski poziom..no ale coż,trzeba to uszanować...wg mnie "Piekny umysł" to mistrzostwo,jeden z lepszych filmów z udziałem Russella Crowe'a(jestem świadoma, że większość ludzi, w tym także i ty w tym momencie się ze mną nie zgodzi)no ale fance tak płytkich filmów jak Eurotrip czy D.E.B.S. przecież nie wbijesz tego do głowy...pzdr

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

Widać, że jestes jedna z tych dziewczyn które wolą np. zamiast takiego rewelacyjnego filmu dla ludzi rozumnych, jakiś "pamietnik ksieżniczki.." itd..:/ jak byś sie troche znała to by ci sie spodobał napewno.

monique_15

widac, ze brakuje Wam argumentow... dlaczego to, ze ktos moze miec odmienne zdanie, jest dla Was takie szokujace? :D nic o mnie nie wiecie, a tworzycie o mnie jakkies historyjki.... hmm....

iwonaz5

Dla mnie ten film jest slaby... Widzialem juz wiele filmow i powiem szczeze ze spodziewalem sie wiecej po tym filmie. W sumie ten film nie ukazuje nic... Wiekszosc ludzi uczonych ma zaburzenia psychiczne wiec mnie ten film nie uczy niczego oprocz tego zeby sie nie poddawac w walce z choroba...

P.S. Tak wogole to ten film nie jest z gatunku "pomysl bo inaczej nie zrozumiesz" dlatego smiesza mnie komentarze ze trzeba go zrozumiec albo ze ktos jest za glupi do takiego filmu... Przeciez film jest jasny i prosty

P.S2. Sadzilem ze kazdy ma prawo do wydawania swojego komentarza i opini na temat danego filmu ale patrzac po tym temacie wraca takie cos jak narzucanie teori wiekszsci czyli "wiekszosci sie podoba, to i tobie musi" a jak juz sie nie podoba to trzeba obrzucac blotem i narzucic wlasna teorie... Dla mnie to troche chore

iwonaz5

Dla mnie ten film nie był nudny... Tylko trochę za długi i męczący.

ocenił(a) film na 4
iwonaz5

Narażę się na razy, ale jak dla mnie z ekranu faktycznie powiewało nudą. Przy pisaniu tej opinii nie kieruję się ani grą aktorską, ani tym, że film dostał 4 Oscary, wyrażam jedynie swoje odczucia po jego obejrzeniu - film mnie zmęczył i wypadł poniżej oczekiwań.

na_wrotki

Cieszę sie, że w końcu odważyliście się wyrazić swoje zdanie:). Piękno jest rzeczą względną - nic, co istnieje nie może się wszystkim podobać. Dlaczego Piękny Umysł ma być wyjątkowy? ;)

Pozdrawiam wszystkich szczerych - tych, którzy nie boją się uznania za miłośników Pamiętnika Księżniczki:D.
A swoją drogą.... uważam, że w odniesieniu do gatunku, który reprezentuje, film ten jest na całkiem niezłym poziomie:)

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

Ludzie! Nie widzicie, że to czysta prowokacja? Iwonaz5 pewnie teraz siedzi i się z Was wszystkich smieje <lol>

ocenił(a) film na 8
iwonaz5

Witam,

ja tylko od siebie dodam, że wszyscy ci, którzy tak agresywnie reagują na komentarze, jak ten rozpoczynający wątek, pokazują poziom sporo niższy, niż osoba wątek rozpoczynająca... Po prostu brak słów i tyle.

PS Forma moderacji na Filmweb to kpina... Pół postów powinno wylecieć, bo tylko serwery zaśmiecają...

ocenił(a) film na 9
maniooo

<Kaaya>Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, na temat filmu czy opinii na jego temat, co też właśnie mam zamiar uczynić, a zatem pozwolę sobie powiedzieć, ze w mym szeroko pojętym rozumieniu rzeczywistości ten film to klasyk i polecam go każdemu, kto lubi dobre i wartościowe kino!!Jednakże moja szeroko posunięta tolerancja zmusza mnie poniekąd do krytyki niektórych zachowań obecnych na tym forum. Przyznaję, że dla co poniektórych może się wydać nudny, gdyż nie każdego mogą pociągać filmy o takiej tematyce!Ten film to ciężki kaliber, nie jest kolejnym zwykłym lightowym produktem Hollywood...niektórzy po prostu wolą np. komedie, czy inne zwyczajne filmy i co w tym złego?!Chociaż jedna cząstka mojego ja, chciała by się podpisać pod prawie, każdym wyrażonym zdaniem na temat osoby, która stwierdziła, że film to flaki z olejem, to jednak tego nie zorbie, a tylko wyrażę opinię na temat zadziwiającej agresji i napastliwości jakie niewątpliwie wzbudził ten komentarz!!Ludzie, trochę dystansu i krytycyzmy do siebie samych wam życzę no i tolerancji. Można się przecież trochę bardziej kulturalnie i łagodnie nie zgodzić z czyimś zdaniem, a nie od razu atakować!!pozdro dla wszystkich zwłaszcza dla tych, którzy się ze mną zgodzą o raz miłośników filmów, które skłaniają do refleksji i zaprzątają wam umysły jeszcze długo po seansie :D PEACE!!!:p

ocenił(a) film na 7
iwonaz5

Zgadzam sie z Zoe.Obejrzyj sobie jakas kiepska komedie, bo takie filmy jak "Piekny umysl" sa na zbyt wysokim poziomie jak dla ciebie.Nawet nie potrafisz podac rzadnych argumentow.

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

to jest zwykły TROLL i smieje sie teraz z Was ze go karmicie :P

ocenił(a) film na 8
ShadowZak

A oni wszyscy są trollami dla tego trolla i śmieją się z autora, który myśli, że jest trollem, ale tak naprawdę nim nie jest.

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

Powiem tylko, że jest to jeden z najlepszych filmów jaki obejrzałam... i nie bedę komentować wypowiedzi autora tego tematu. Strzałka-->

iwonaz5

Widac, e nie zrozumiałaś filmu.
---------------

Carmen_ka

carmen, moze wyjasnisz, jak zrozumialas ten film? dla mnie przeslanie jest proste i uwazam, ze nie trzeba sie szczegolnie wysilac, ale "piekny umysl" zrozumiec.
co wcale nie zmienia tego, ze ten film mnie nie powalil na kolana:)

iwonaz5

zastanow sie co mowisz dziewczyno? jesli lubisz tak badziewiaste horrory jak boogeyman to nie dziwie sie ze ten film cie nudzil bo dla mnie to jest najlepszy film jaki powstal, jest poza skala normalnie dalbym mu 11/10 jakby mozna bylo:) pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
iwonaz5

ludzie zoabczcie jej ulubione filmy :] smiech na sali ;] żałosna jestes kretynko :D

ocenił(a) film na 7
lain_coubert

Darujcie sobie wyrażanie opinii o kimś kto ma inny punkt widzenia od was, to świadczy tylko o was. Sam osobiście nie pisałbym o filmie który uważam za nudny jak flaki z olejem. Moim zdaniem do wszystkiego trzeba dojrzeć i zrozumiec samemu. NIektórym zajmuje to troche wiecej czasu. poza tym o gustach sie nie dyskutuje. Tyle mojego na ten temat

ocenił(a) film na 9
Maximus_Decimus

Człowiek, który stworzył ten temat mial prawo wygłosić swoja opinie, z którą Wy się nie możecie nie zgadzać ale nie macje prawa obrażać kogoś kto myśli inaczej niż Wy - dobre maniery to podsawa cywilizowanego współżycia z bliźnimi. :)
A co do samego filmu świetny - jeden z najlepszych jakie widziałem. Pozdrowanie dla wszystkich jego zwolenników jak i tych, którzy za nim nie przepadają. A tu macje link do fragmentu ścieżki dzwiękowej:
http://www.youtube.com/watch?v=LHhxgRvgCxs

ocenił(a) film na 7
Picard

Picard jesteś jedną z nielicznych osób, która wie do czego służy forum szacun z mojej strony :D

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

A moaj opinia jest inna : ten film jest super ... Doskonała rola ...

ocenił(a) film na 8
sikwomen

film jest niezly, malo tego bym powiedzial ze przenajswietny. dziwi mnie tylko rola kroła, no bo skoro on byl taki skaleczony na umysle, jakby nie przebierajac w slowach go kopali po glowie w dziecinstwie, to jak mogl rozkminic te golebie na podworku? kazdy kto kiedykolwiek probowal w mlodosci ustrzelic takiego latajacego skurwysyna podczas gry w pilke, wie co mam na mysli

pozdro dla talentnych

iwonaz5

JA jestem bardzo wybrednym kinomanem,i lubie ogladac stare filmy przedewsazystkim wyczytałem w necie ze piekny umysł jest dobrym filmem i postanowiłem go obejrzec,i nie zawiodłem sie bo film jest kurcze no nie do opisania tak mi sie podobał chodziaz ze miał 2 h to mi to zleciało jak 5 min gorącą polecam,jak komus sie nie podobał to nic(to jest film dla ludzi z klaśą)

cyc_chwdp

wkurza mnie to szufladkowanie! "ten film jest dla ludzi z klasa"???
to znaczy, ze jesli jestem w stosunku do niego krytyczna, to jestem "czlowiekiem bez klasy"??

to bezsens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones