PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33181}
8,2 12 288
ocen
8,2 10 1 12288
7,6 11
ocen krytyków
Piętro wyżej
powrót do forum filmu Piętro wyżej

Nie macie wrażenia, że Tony Curtis jako Josephine w "Pół żartem pół serio" wyglądał jak Bodo w "damskim" wydaniu? :)

ocenił(a) film na 10
brightside

To samo przeszło mi przez myśl kiedy oglądałam ten film. Może twórcy 'Pół Żartem, Pół Serio' zainspirowali się naszą polską produkcją. :D

ocenił(a) film na 9
brightside

Tak :D
Wydaję mi się,że Michael Stuhlbarg z profilu tez wygląda jak Bodo :)

Sarah_7

Aż zerknęłam :D rzeczywiście :)

ocenił(a) film na 9
brightside

Teraz trzeba poczkeać jak się sprawdzą Królikowski i Schuchardt w serialu Bodo , a potem Szyc w filmie o Nim. Oglądać zwiastun do Bodo, muszę stwierdzić,że Schuchardt z profilu wygląda trochę jak Bodo ;)

Sarah_7

Schuchardt to dla mnie strzał w dziesiątkę, nie jestem tylko przekonana co do Królikowskiego ;) ale zobaczymy. Zwiastuny w telewizji wyglądają porządnie, mam nadzieję,ze nie skończy się tak jak serial 1920. Czekam :)

ocenił(a) film na 9
brightside

Oglądać wczoraj Piętro wyżej zauważyłam lekkie podobieństwo do Królikowskiego u Bodo, no ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.
O Shhuchardta to się nie boję.

ocenił(a) film na 9
brightside

W obu filmach było też zdjęcie peruki jako ''argument" wobec wielbiciela.

kotek38

Faktycznie! Z tą różnicą, ze męska Daphne nie straciła względów swojego "ukochanego" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones