PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017756}

Piła X

Saw X
6,2 11 902
oceny
6,2 10 1 11902
4,7 14
ocen krytyków
Piła X
powrót do forum filmu Piła X

Ze wszystkich tych oszustów ta blondyna zrobiła najwięcej złego a najmniej cierpiała. Serio Kramer? Laska cię najbardziej skrzywdziła z nich wszystkich a miała najlżejszą pułapkę xd Gabby czy Valentina zrobiła zdecydowanie mniej a jedna musiała sobie połamać rękę i nogę a druga sobie ja obciąć a co dostała blondi? Zabicie chłopaka xd już wiele razy udowodniła że zabijanie niewinnych ludzi jej nie rusza więc powinna conajmniej odrąbać sobie wszystkie kończyny. Miałam nadzieję że to pomieszczenie w którym była wybuchnie czy coś ale liczę na to że się przynajmniej nie otworzyło a ona tam zdechła z głodu

ocenił(a) film na 8
ninagwiazda

Nic nie wskazuje, by ktokolwiek miał ją znaleźć w tym miejscu - więc najprawdopodobniej umrze z głodu lub pragnienia, podobnie jak końcowy bohater pierwszej "Piły" :)

ocenił(a) film na 8
KatalogFilmowy

Mam taką nadzieję. Bo teoretycznie mogłaby się uwolnić (gaz wyparuje i będzie mogła z powrotem włożyć głowę i ewentualnie rozwalić drzwi) ale no i tak uważam że jej kara jest zdecydowanie za mała

ocenił(a) film na 8
ninagwiazda

Marne szanse - film dał do zrozumienia, że pokój jest raczej "niezniszczalny" (Sears nie dał rady rozbić szyby krzesłem). Owszem, to, że nie zobaczyliśmy Cecilii ginącej w bolesny sposób, jest niezwykle frustrujące, ale to element zabawy z widzem tego filmu :D

ocenił(a) film na 8
KatalogFilmowy

Nie sądzę. Gdy zegar podświetlony na czerwono odlicza zegar 3-2-1 pojawia się dźwięk sugerujący, że zamek jest otwarty a zegar podświetla się na zielono. Według mnie ona przeżyła.

ninagwiazda

Nie chodzi o to ile kto zrobił, chodzi o to że to zrobili. Każdy otrzymał szanse na odkupienie,

ocenił(a) film na 4
ninagwiazda

Zgadzam się, że że ta Dzi.. nie zdechła w niewyobrażalnych męczarniach to jakieś chore nieporozumienie. Dokładnie odbieram wszystkie gry w ten sam sposób, pozostali uczestniczyli w oszukiwaniu ludzi, ale to ona za tym wszystkim stała i udowodniła nie raz że nie ma skrupułów. Od samego początku chciałem zobaczyć jak umiera w męczarniach, ale niestety się nie doczekałem i dlatego obniżyłem ocenę tego filmu. Jedno z najbardziej rozczarowujących zakończeń jakie widziałem od dawna

ninagwiazda

Dobra, ale to nie jest tak, że pokój z gazem to awaryjny plan B czy coś? Podtapianie też pasuje pod ich dwójkę więc niby jakby wiedział, że brodaty przyjdzie i dwóch lowelasów tam posadzi, albo nie wiedział xD

ocenił(a) film na 9
kumalski4

Też tak uważam. Miała zginąć boleśnie, ale się trochę plany posypały. Na szczęście Kramer to cwaniak, zatem przygotował działającą opcję awaryjną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones