PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507244}

Piekielne psy

Hellhounds
3,1 349
ocen
3,1 10 1 349
Piekielne psy
powrót do forum filmu Piekielne psy

Tandeta nad tandety.

ocenił(a) film na 2

Tyle tandety i gry rodem ze szkolnego teatrzyku, to jeszcze ni widziałam w żadnym filmie.

ocenił(a) film na 3
dkf

no niestety tak to na razie wyglada..nie wiem czy wytrwam;)

al-ghul

Haha tragikomiczny ten film. Ale i tak dalej oglądam :D

ocenił(a) film na 1
JapNeko

I ja nie wiem po co go oglądam :P

Pietia1985

Leci to oglądam ;p Można się pośmiać. (Stanik w starożytnych czasach - w jednej z początkowych scen - wymiata)

guardian168

Warto było wytrzymać dla jelit nawiniętych na kolczasty kołowrotek :D

ocenił(a) film na 3
guardian168

no dokladnie, bylo akurat kiedy mialem wlaczone pliptv - o obejrzalem, podehrzewajac po kilku pierwszych scenachm ze to zenada, ale chcialem sie troszke posmiac, a na koncu nieco wciagnelo nawet...ale tak to mnie nawet wciaga rambo XX czy segal;PP

ocenił(a) film na 3
al-ghul

czyli typowa rozrywka po prostu, eeechh;)

ocenił(a) film na 3
Pietia1985

no ja tez nie wiedzialem, ale chyba glownie mnie komentarz zmotywowal, i to e dalem mu na poczatku 3 gwiazdki i chcialem zobaczyc czy sie mile zaskocze;P.ee jelit prawie nie bylo widac, ciagle krecony film w piwnicy,podobne ujecia...widac, ze niski budzet, a i cala fabula jakas mizerna,nie mowiac o tekstach i grze...mizera:/

ocenił(a) film na 3
Pietia1985

chcialoby sie powiedziec "cojapacze":D

dkf

Miałam dać jedynkę, ale za scenografię królestwa Hadesa oczko w górę, na więcej nie zasługuje. Szkoda czas marnować! Totalna kaszana :)

ocenił(a) film na 1
dkf

"Hades chce mnie pojąć za żonę, jak strasznie śmierdzi mu z ust" - po tym tekście Demetri stwierdziłem że już nic mnie w tym filmie nie zdziwi, ale się myliłem... dno dna, najgorszy film jaki w życiu widziałem. Jest tak zły że aż go to ratuje bo ogląda się z ciekawości do końca, jakież to jeszcze głupoty zdołają nam zaserwować...
1/10 gdyby można było -10/10. Antyarcydzieło.

ocenił(a) film na 3
Lord_Jim

no dokladnie, teksty byly czasami strasznie slabe

ocenił(a) film na 3
Lord_Jim

a opza tym kazda bzdura potrafi wciagnac, bo jak sie poswiecilo jakis czas to chce sie wystawic ocena koncowa, a wtedy trza ogladnac do konca...

ocenił(a) film na 3
al-ghul

no i fkat czlowiek chce zobaczyc z czym jeszcze bzdurnym rezyser wyskoczy:DD

dkf

to zobacz eaters :D psy zenujace i bardzo slabe.nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones