PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105273}
6,7 762
oceny
6,7 10 1 762
Pierścień księżnej Anny
powrót do forum filmu Pierścień księżnej Anny

Świetny :-)

ocenił(a) film na 10

Właśnie przed chwilką skończyłem oglądać i czuje nie nasycenie. Film poprostu świetny, tylko te zakończenie takie nijakie... się rozmarzyłem ;-P

ocenił(a) film na 7
Toudeusz

Ja bym zrobił remake

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Przestan się kompromitować

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Teraz zaśmiecili by go jakimś komputerowym badziewiem pewnie, albo celebrytami...

ocenił(a) film na 7
Jurand_1410

Efekty specjalne tak ale w rozsądnej ilości

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Wiadomo, ale tak szczerze to wiesz jak to teraz wygląda. Idą na łatwiznę. Zamiast np popracować z aktorami i statystami na planie wolą zapłacić magikowi za komputerem

ocenił(a) film na 7
Jurand_1410

I dlatego Matrix mi się nie spodobał.
Kurcze tylko pomyśl jakby wyglądało nasze kino gdyby Polska była w pełni niepodległa po II WŚ

ocenił(a) film na 9
giovanni50

tutaj mam mieszane uczucia - pamiętaj, że komunie zależało na propagandzie i na niektóre filmy czy seriale nie skąpili kasy. Mam wręcz wrażenie, że to co najlepsze w naszym kinie powstało właśnie wtedy. Z drugiej strony z tamtą genialną generacją aktorską można było stworzyć wiele świetnych filmów o innej tematyce niż linia partyjna. Teraz możemy już niestety tylko gdybać

ocenił(a) film na 7
Jurand_1410

Krzyżacy , Kloss ,Pancerni
Natomiast Zasieki przeleżały 10 lat na półce.
---
Co do geografii to granica zachodnia raczej byłaby taka sama ,północna tuż pod Królewcem natomiast byśmy mieli częśc Kresów Wschodnich (Grodno Słonim ,Brześc ,Kobryń Bereza Kowel oraz Lwów z przyległościami)

ocenił(a) film na 9
giovanni50

W sumie właśnie takie granice byłyby Ok, Królewiec i Lwów i byłoby dobrze

ocenił(a) film na 7
Jurand_1410

Królewiec raczej nie.Lwów na bank.
Jakby Zakarpacie zostały przy Węgrzech to może granica byłaby za Stanisławowem albo na rzece Łomnica

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Ja bym Królewiec dodał, ale np nie Wilno. Za to Lwów to jedno z głównych polskich miast w historii. Tak jak jest teraz plus Lwów i ten okręg Kaliningradzki i już by było super. Bo wiesz, za dużo mniejszości, to kłopoty prędzej czy póxniej

ocenił(a) film na 7
Jurand_1410

Wilno za bardzo by wchodziło w ZSRR a Stalin na takie coś by nie poszedł.
Królewiec też nie bardzo bo kupa gruzów.
Ech jakbym miał pierścień Arabeli to bym pozmieniał :)

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Pierścień Arabelli... moje marzenie z dawnych lat:)

ocenił(a) film na 7
Jurand_1410

Oto alternatywna mapa którą trzeba rozpatrywać jako jedność
http://www.historycy.org/index.php?act=Attach&type=post&id=9918

ocenił(a) film na 9
Toudeusz

Prawda, świetny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones