PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803734}

Pierwszy dzień mojego życia

Il primo giorno della mia vita
6,9 3 777
ocen
6,9 10 1 3777
6,1 8
ocen krytyków
Pierwszy dzień mojego życia
powrót do forum filmu Pierwszy dzień mojego życia

Bohaterowie ogólnie jak na sytuację w której się znaleźli tryskają optymizmem. Nie widać śladu ciężkiej depresji, powody samobójstw niejasne i wydumane.
Ogólnie film lekki i przyjemny (wstawki muzyczne na plus) do obejrzenia przy popcornie i bezalkoholowym.
Pozostaje być może jedna refleksja, że większość mając więcej czasu jednak pokona swoją desperację, stad promowane gdzieniegdzie ułatwienia eutanazyjne wyglądają wyjątkowo paskudnie.

Miko_333

Tak jak piszesz, jeszcze do uwierzenia są historie gimnastyczki i policjantki, wypadek/paraliż i śmierć córki, ale ten chlopaczek i, własciwie nie wiem kto to był, mówca/pisarz strasznie wydumane. Dobry pomysł, ale podane wszystko w sposób, że losy bohaterów są calkowicie obojętne widzom.

marckoza

Według mnie dobrze, że Napoleone pojawił się wśród tej grupy "niedoszłych samobójców", ponieważ reprezentuje osoby z depresją, która wcale nie musi mieć konkretnego podłoża (trauma, nieszczęśliwe zdarzenie w rodzinie, choroba, itp.) Czasem jest dokładnie tak, jak sam o sobie mówił - nie ma chęci życia i jest nieszczęśliwy, choć nie wie dlaczego, bo nie ma konkretnego powodu, jakby coś go zabijało od środka każdego dnia. Myślę, że wiele osób może się z tym identyfikować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones