PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803734}

Pierwszy dzień mojego życia

Il primo giorno della mia vita
6,9 3 702
oceny
6,9 10 1 3702
6,1 8
ocen krytyków
Pierwszy dzień mojego życia
powrót do forum filmu Pierwszy dzień mojego życia

Film widziałem na wczorajszym pokazie przedpremierowym we Wrocławiu (o dziwo - pełna sala), a głównym powodem dla którego wybrałem się na seans była osoba odtwórcy głównej roli Toni Servillo, który wcześniej zachwycił mnie w "Wielkim Pięknie". W tym również zdecydowanie nie zawodzi (podobnie zresztą jak inni aktorzy), to niesamowite ile drobnych emocji potrafi odegrać swoją mimiką twarzy i samymi gestami. Ogólnie film jest emocjami bardzo nasycony, gra na emocjach, człowiek na przemian się wzrusza i śmieje - podejrzewam, że takie właśnie było założenie jego twórców. Ciepłe, podtrzymujące na duchu kino, po seansie czułem się naładowany pozytywną energią. Jest tu kilka ciekawych zwrotów akcji (ogólnie to film z bardzo pomysłowym, nietuzinkowym scenariuszem), parę godnych odnotowania cytatów, które pozostają z człowiekiem na dłużej, świetna ścieżka dźwiękowa, ładne zdjęcia. Mi się bardzo podobało i polecam.

mahoo

Ścieżka dźwiękowa świetna. Wisz może gdzie odszukać spis utworów?
Nie rozpoznałam dwóch - ostatniego i tego który leciał przy pokazywaniu przyszłości - postać coacha :)

ocenił(a) film na 8
Agnieszka_Sobotka

Proszę bardzo:

Kaleidoscope Of Happiness — Akira Kosemura
Experience – Ludovico Einaudi
Se mi lasci non vale – Julio Iglesias
Hallelujah – Leonard Cohen
L-O-V-E – Nat King Cole
We Will Rock You – Queen
The End of The World – Skeeter Davis
A Kiss to Build a Dream On – Louis Armstrong
All the Unknown – Grandbrothers
Soulful Dress – Sugar pie Desanto
Flight From The City – Johann Johannsson
Nod ft. Nosaj Thing – Julianna Barwick
Flight from the City – Víkingur Ólafsson Rework

ocenił(a) film na 8
mahoo

Tego mi dokładnie brakowało :) Dziękuję!

ocenił(a) film na 8
mahoo

Dzięki wielkie za soundtrack. Był przepiękne dopasowany

ocenił(a) film na 8
mahoo

WSPANIALE! dzięki! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones