PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8648}
6,1 298
ocen
6,1 10 1 298
Pierwszy start
powrót do forum filmu Pierwszy start

Pierwszy start

użytkownik usunięty

Cudny film, socrealizm w pełnym rozkwicie. Nagrałem go z kanału "Ale Kino" i obejrzałem już kilkakrotnie. Miodzio !

ocenił(a) film na 10

Popieram popieram!!! i ta wspaniała kolektywna praca... plus Stanisław Mikulski jako szef Junaków. Arcydzieło :)

użytkownik usunięty

Prosze o kontakt i pomoc w zdobyciu kopi filmu. Jadę na Górę CheLm na obóz z dziecmi z domów dziecka.Chcę im ten film pokazac . W w-wie nie moge go zdobyc Paweł. Mail; pawel@linia.net.pl tel 0.604160607

użytkownik usunięty

Gorąca prośba o kontakt, mam spotkanie ze Stanisławem Mikulskim, sam jestem szybownikiem, bardzo potrzebuję wiedzy o "Pierwszym starcie".Szymon Melosik infomel@ kki.net. pl lub 0608-551131

Czy masz może ten film jeszcze ? Poszkuje go ponieważ grał w nim mój ojciec ( rolę drugoplanową) .

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
wkloda

Naprawdę, czy pana ojciec jeszcze żyje. A czy to był Wiesław Wilk

witam
czy istnieje możliwość skopiowania filmu?
proszę o info o możliwości (lub jej braku) i ewentualnych warunkach
mój adres
bodzix2@interia.pl

Witam! Oglądałem ten doskonały film ale niestety jakość kopii ściągniętej z internetu jest fatalna (nawet ją mam jeszcze) dlatego zwracam się z pytaniem "czy Ktoś ma jeszcze ten film w przyzwoitej jakości i mógłby udostępnić???".
W nawiązaniu do tematu szybownictwa polecam gorąco książkę Janusza Meissnera "Trzy diamenty" - nie jest tak socrealistyczna jak film ale myślę, że związana z tym tematem.

Dzień Dobry
Uważam, że film polski pt. ,,pierwszy start'' jest wyjątkowo ciekawy. Byłbym niezmiernie wdzięczny , gdyby ktoś mógł udostepnić mi kopię tego filmu.
Z góry dziekuję
Pozdrawiam
:)

ocenił(a) film na 9
agatazdanowicz

Film Rewelecajny i nie czepiajmy sie propagandy takie były czasy,
A i dobrą propagandę też trzeba potrafić zrobić...
Gorąco polecam 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones