PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599554}

Piksele

Pixels
5,7 63 321
ocen
5,7 10 1 63321
3,8 10
ocen krytyków
Piksele
powrót do forum filmu Piksele

Fajny :)

ocenił(a) film na 10

Lubię tego typu filmy, zawsze rozśmieszają mnie tym swoim głupkowatym humorem. :) Aktorzy fajni, Sandler spoko, lubię też Peter'a Dinklage :) Na filmie można się wyluzować i zapomnieć o rzeczywistości, aż zatęskniłam za kochanymi, starymi grami <3 Temat filmu fajny, na coś takiego bym nie wpadła, aż sama zagrałabym w takiego Pac-Mana... oczywiście jeśli to by nie krzywdziło ludzi :)

ocenił(a) film na 1
Gepardzia_Natalia

Bracia Marx, John Belushi i Harold Ramis przyszli do mnie dziś w nocy i kazali przekazać że tą "dychą" narobiłaś sobie wrogów po drugiej stronie :P

ocenił(a) film na 10
rozkminator

Ja jestem dosyć neutralną osobą i nie patrzę, np. jacy aktorzy grają w filmie, tylko jaki jest ten film i oceniam nie pod względem wyboru aktorów do filmu :) Jeśli tylko film mi się spodoba daję dychę :P

ocenił(a) film na 1
Gepardzia_Natalia

Mi się nie tłumacz, ty szykuj obronę na Sąd Ostateczny gdzie na pewno cię ktoś o tę dychę dla Pikseli zapyta :)

ocenił(a) film na 10
rozkminator

:P OK.

ocenił(a) film na 9
rozkminator

Z Braćmi Marx to w ogóle nie można nikogo porównywać. To niedościgły wzór.

ocenił(a) film na 1
kaymann

No patrz, a ja zawsze myślałem że porównuje się właśnie do najlepszych... Porównując do gorszych trzeba by określić "na ile zły" może być film żeby mógł zostać wyznacznikiem. W ten sposób można skończyć porównując każdą komedię do Kac Wawy i w efekcie każdej walić dychy, bo, no, przecież od "wyznacznika jakości" w postaci KW nietrudno być dużo lepszym. Tylko trochę to chyba bezsensowne..? porównujmy do najlepszych właśnie, tak, jak na to zasługują. Dla Braci Marx to obraza postawić jakiś film Sandlera choćby w pobliżu, ale nie znaczy to że nikt im nie może dorównać czy zbliżyć się poziomem - są takie filmy i tacy aktorzy i moim zdaniem dając taką wysoką notę Pixelom zwyczajnie obraża się tych którzy na takie naprawdę zasługują.

ocenił(a) film na 9
rozkminator

Do najlepszych można, ale nie do absolutu. A Bracia Marx to (przynajmniej w moim odczuciu) absolut. "Dla Braci Marx to obraza postawić jakiś film Sandlera choćby w pobliżu" - dla nich postawić jakiegokolwiek komika w pobliżu jest obrazą (a już na pewno Belushiego lub Ramisa; to tak jabyś Giertycha seniora chciał porownywać z Einsteinem). Komika a nie film, bo nie wszystkie ich komedie były doskonałe, a tylko oni w nich byli doskonali. Pomijając fakt, że określenie tego filmu jako filmu Sandlera w moim odczuciu kompletnie mija się z rzeczywistością. Jest jednym ze scenarzystów i jednym z aktorów w filmie, w którym ważniejsze od aktorów są efekty specjalne i gagi sytuacyjne). A co do filmów to może Twoim zdaniem ta nota inne filmy obraża, moim nie, bo jest to moim zdaniem świetnie zrobiony film rozrywkowy na poziomie, który rzadko widuję.

ocenił(a) film na 1
kaymann

Dlatego też nie nawołuję do czegoś w stylu "zmień tą oceną, już, JUŻ!" xD bo prawo do opinii szanuję i przestrzegam :)

Dla mnie to jest "film Sandlera" choćby ze względu na to że był scenarzystą (pominąwszy już fakt że to produkcja JEGO wytwórni Happy Madison), a przecież nawet jeśli film skupia się na efektach, to nie mówi się o nim "film eksplozji nr. 8" (tak jak podobną filozofią realizowane "Transformersy" są mimo wszystko "filmami Baya").

Ramis i Belushi w moich oczach bez wstydu mogą zasiąść w loży razem z braćmi Marx, choćby za - odpowiednio - scenariusz i reżyserię "Dnia Świstaka" oraz aktorstwo w "Blues Brothers". Nie lubię pojęcia absolutu w odniesieniu do filmów, bo to by oznaczało że wykluczam możliwość pojawienia się kogoś lepszego.

ocenił(a) film na 9
rozkminator

1. Z tego co wyczytałem (może źle) to współscenarzystą.
2. W dyskusję o Transformersach wchodzić nie będę bo prawie nic o nich nie wiem i kompletnie mnie nie interesują.
3. To nie zrozumiałem o co Ci chodzi i dlatego myślałem o Ramisie jako aktorze.
4. Belushi w BB mnie nie zachwycił, a film uznałem tylko za dobry (no może nieco powyżej). Może dlatego że to nie mój typ humoru.
Ogólnie nie jestem z filmami za bardzo na bieżąco, bo oglądam je tylko w kinie lub (najczęściej przypadkowo) w TV.

ocenił(a) film na 7
Gepardzia_Natalia

Zgadzam się, mi również się podobał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones