PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 149
ocen
6,8 10 1 89149
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

6/10

ocenił(a) film na 6

Niestety ale mi się nie podobało... jakiś taki bez pomysłu... wszystko dzieje się szybko i byle jak... zabawny był... nie powiem, że nie, chociaż i tak zdecydowanie za mało humoru... morał też jakiś taki mocno oczywisty i przekazany najprościej jak się da... Zero elementu zaskoczenia... Tylko niezły.

ocenił(a) film na 5
reptile2006

Mam podobne odczucia. W sumie to się nawet trochę rozczarowałam.

ocenił(a) film na 7
reptile2006

no ja też się trochę rozczarowałam. sam początek był bardzo fajny i nagle klapa. coś co mi się nie spodobało to to, że znów z pingwinów zrobiono zombie (w serialowej wersji zombie mnie mniej denerwowało niż to w wersji pełnometrażowej).

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Wszystkie Twoje argumenty zbija się jednym słowem: DZIECI.
To film dla dzieci.
Tych dzieci, które potrafią przejść w 2 dni Call Of Duty, gdy ojciec męczy się z jedną mapą. Tych, które oglądają kolorowe, szybkie, wybuchowe i najeżone absurdalną akcją animacje z cartoon network. Tych samych, które zaśmieją się z pierdnięcia na ekranie i będą się śmiać po raz 10 z tego samego pierdnięcia. A morał prosty i oczywisty? Przecież to dla dzieci :) wszystkie Twoje argumenty świadczą o tym, że jest to idealna animacja dla współczesnych dzieci. Szybka, pełna akcji, wystarczająco śmieszna (humor też nie najwyższych lotów) i z prostym przesłaniem.
Więc nie ma co narzekać.

ocenił(a) film na 3
conrad_owl

Co z tego, że dla dzieci? Serial też jest dla dzieci, a jednak ma jakiś inteligentny humor. Ten film nie jest dla dzieci tylko dla małych debili.

ocenił(a) film na 8
Piotrov_2

I właśnie od tego jest filmweb i forum by poznać opinie innych.
Jak dla mnie pingwiny w formie, może za dużo przesadzonej akcji, ale... serial jest moim zdaniem doskonały, a film bardzo dobry.
Inna sprawa, że lubię animację i choć byłem już starym koniem przy Shreku, to wszystko co powstaje od czasów Shreka (dialogi, humor i zupełnie nowa jakość bajek) oglądam jak dzieciak :)

ocenił(a) film na 3
conrad_owl

Ja tez jestem fanem animacji, ale gdzie taki Shrek czy Jak wytresować smoka, a gdzie te nieudane jak potwory vs obcy, albo filmowe pingwiny.
Niby można sobie pomysleć ze co by tu więcej wyciągnąć z tematu pingwinów, ale z drugiej strony skoro twórcy serialu zrobili tyle świetnych odcinków o samych przygodach w zoo to tymbardziej rozczarowanie filmem wzrasta

użytkownik usunięty
reptile2006

Również jestem rozczarowany. Aż się nie chcę wierzyć, że to DW stoi za tą niezbyt oryginalną fabułą.

Możliwości twórcze DreamWorksa są faktycznie coraz niższe, skoro stać ich na tylko tyle.

A potencjał był ogromny mógł być kasowy hit na świetnym poziomie. Niestety rzeczywistość wszystko brutalnie zweryfikowała, stąd daję tylko 5/10.

ocenił(a) film na 4
reptile2006

za wysoko oceniłeś ten film skoro Ci się nie podobał... ale fakt faktem - mnie także totalnie nie przypadł do gustu - Fabuła idiotyczna, Ten Team Wiatru porażka... pingwiny były bardziej zabawne w madagaskarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones