PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 196
ocen
6,8 10 1 89196
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Dobry wybór na wiczór

ocenił(a) film na 3

znakomicie uspakaja i usypia. Fabuła od początku do końca banalna, humor bliski zeru, zakończenie zgodne z przewidywaniami. Animacja... no cóż DreamW stać na najlepszy sprzęt. Sumując - 5-8 latkom będzie się podobać. Dla mnie zwykłe odcinki z tv są znacznie lepsze niż to przereklamowane dzieło.

tk007

Cóż... Ten obraz to JEST film dla 5-8 latków, którzy w XXI wieku mają dziwne poczucie humoru...

Lody01

Niby film dla dzieciaków ale to nie przeszkadza Szrekowi czy innym filmom podobnego typu być zabawnymi też dla dorosłych. Komentarz główny wszystko tłumaczy. Tragicznie przewidywalny. Męczące sceny pościgów. Typowe odcinanie kuponów.

sadentrue

Shrek, zauważ, to nieco inne czasy... 2010 rok i w górę ma strasznie dziwne poczucie humoru i dzieci które urodziły się w latach 2005-10 nie mają wymagań, a przy Shreku mogą czegoś nie zrozumieć... Nie to, że wiek, a raczej ich rozum...
Co oczywiście nie zmienia faktu, że do film leci do kosza, nie tak jak Madagaskary ;)

ocenił(a) film na 4
tk007

Też spałem!

tk007

tak, przysnąłem po godzinie, ale dzieciakom się podobało

ocenił(a) film na 5
tk007

Dziewczyna zasnęła, choć jest wielką fanką kreskówek. Wszystkich. A to chyba o czymś świadczy.. Ja dotrwałem do końca, choć faktycznie jest gorszy od Madagaskarów jak i serialu..

ocenił(a) film na 5
tk007

Trafna ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones