PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 196
ocen
6,8 10 1 89196
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Bardzo udany film, sporo charakterystycznego dla pingwinów humoru. Nie zawiodłem się mimo sporych oczekiwań. Northwind zupełnie niepotrzebne, nie wnieśli nic ciekawego do filmu. No i brakowało trochę lemurów, jeden epizodzik w napisach to trochę za mało. Lekki niedosyt jest ale fani serialu powinni być zachwyceni.

użytkownik usunięty
SatoCous

Gdzie to oglądałeś? Poleciałeś do Londynu?

na kinoman tv jest wersja. po angielsku b.dobra kopia

SatoCous

Jestem świeżo po obejrzeniu i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Akcja wartka, humor na poziomie - całe Pingwiny. Aczkolwiek mam wrażenie, że trochę się odcinają od serialu, gdzie Szeregowy jest bardziej rozgarnięty, tu go kreowali momentami na lekkiego przygłupa, który się tylko uśmiecha, w serialu okazywał się nie raz bardzo przydatny. Poza tym ta broń, której używał Dave jest lekkim powieleniem broni Dr. Blowhol'a (w jednym odc. było coś takiego). Tak czy owak 10/10.

ocenił(a) film na 9
Schrodingers_cat

Już przed światową premierą wiadomo było, że akcja rozgrywać ma się w uniwersum filmowym a nie serialowym. To co napisałeś o Szeregowym to prawda, ale wszystkim pingwinom brakowało tego "czegoś" co mają w serialu. Generalnie odniosłem trochę wrażenie, że za mało skupiono się na głównych bohaterach, a raczej na historii.

ocenił(a) film na 6
SatoCous

Dokładnie te same odczucia. Jakoś serial miał więcej polotu niż wersja kinowa. Może to też kwestia polskiej wersji językowej.

ocenił(a) film na 9
Schrodingers_cat

coooo?
właśnie pokazali że Szeregowy chce się wykazać ale Skipper ciągle traktuje go jak maskotkę. no i na końcu to on ratuje dzień tak więc nie wiem skąd takie wnioski

ocenił(a) film na 7
SatoCous

Myślałem, że ten film zachwyci mnie tak jak ciebie, ale niestety dla mnie był tylko dobry. Brakowało mi odniesienia do serialu, którego oglądałem wiele razy i bardzo mi się podobał. Fajnie by było gdyby zrobiliby film tylko o lemurach, które są dla mnie tak samo interesujące jak pingwiny

ocenił(a) film na 9
darkigor

Nie wiem czy slyszales ale powstal serial o lemurach. Akcja rozgrwa sie na Madagaskarze a tytul to "All Hail King Julien". Mam nadzieje, ze niedlugo doczekamy go w Polsce.

ocenił(a) film na 7
SatoCous

O fajnie :D dzięki za informacje.

ocenił(a) film na 4
SatoCous

Ja się zawiodłem, jestem fanem serialu, uważam go za genialny, ale film jak dla mnie jest wyjątkowo słaby i najgorszy z całej serii Madagaskar. Idzie się pośmiać, ale nijak ma się to do świetnego humoru z serialu, który wydaje się być na o wiele wyższym poziomie przez liczne nawiązania do innych tworów filmowych, czy muzycznych. W filmie humor opiera się na głupawych scenkach i świetnych tekstach Skippera - to najlepszy aspekt filmu.
Fabuła tak durna, że aż brak słów, nic oryginalnego, tona ogranych schematów, z tą "drugą lepszą" ekipą z lepszym sprzętem, która oczywiście składa się z zarozumialców, którzy na koniec zrozumieją czym jest miłość i przyjaźń...ech, ile można. Serial właśnie stoi tym, że ciężko jest wyłapać w nim schematy, co odcinek to zaskoczenia.

AdWienc

Ja się nie zawiodłem.Bardzo mi się spodobał.Ubawiłem się z chęcią jeszcze raz obejrzę tym razem na DVD.

ocenił(a) film na 9
Iron_Man19

Zgadzam się z Tobą Iron, przy okazji super awatar!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones