PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Natomiast przed nami druga część Madagaskar 2 w superkinie TVN

w piątek 20 lutego 2015 rok o 20:00.

Wiem że to nie forum Madagaskar ale film jest właściwie z tej samej rodziny także zakładam tu bo większy ruch

ocenił(a) film na 7

Strażnicy galaktyki 10/10? Człowieku, zlituj się...

Devoooon

Nosz ja nie mogę, następny "inteligentny" się znalazł...

użytkownik usunięty
Devoooon

coś ci nie pasuje? spójrz lepiej na swój avatar, nawet nie mam sił go komentować ...

ocenił(a) film na 7

Czyli co, jeśli jebnę sobie avatar z jakimś bohaterem z Fantastycznej Czwórki, to od razu jestem fanem tego filmu, tak?

użytkownik usunięty
Devoooon

a skąd ja mam wiedzieć ? może masz twoich ocen z fantastyczne czwórki nie widzę, więc skąd mam wiedzieć czy nie dałeś 10? aha czyli widzę ty się zle czujesz że ja jestem fanem strażników galaktyki? może przyczepisz się do moich ocen Harry Potter

Harry Potter i Kamień Filozoficzny 8/10
Harry Potter i Komnata Tajemni 10/10
Harry Potter i Więzień Azkabanu 10/10
Harry Potter i Czara Ognia 8/10
Harry Potter i Zakon Feniksa 6/10
Harry Potter i Książę Półkrwi 3/10
Harry Potter i Insygnia Śmierci część I 10/10
Harry Potter i Insygnia Śmierci Część II 10/10

a może mojej oceny Hobbit Niezwykła Podróż 9/10

a może przyczepisz się mojej oceny transformersów 8/10

Sam zacząłeś nie mając powodu wszedłeś i czepiasz się oceny! nudzisz się ? to proponuję wziąść się za lekcję a nie gapić się komuś na oceny, gdy nie trolluje. Bezczelność

ocenił(a) film na 7

Nie, nie przyczepię się do ocen Harrego Pottera, bo seria mi się podobała. Podobnie z Transformersami. Co do Hobbita, pomimo że jestem fanem, to w moim mniemaniu twoja ocena jest za wysoka. Dlaczego? Dlatego, że oglądając Hobbita chciałem obejrzeć Hobbita, a nie mieszankę wyżej wymienionego z LOTRem i Matrixem. Strażnicy Galaktyki również nie są źli, ale nie zasługują na ocenę "Arcydzieło".
#noofens

użytkownik usunięty
Devoooon

Ok, z transformersami trochę mnie zdziwiłeś, bo to są blockbustery, dziwne że strażnicy galaktyki jako blockbuster uważasz że nie zasługuje na ocenę 10. Ok może i nie ale oceniam swoje wrażenia a podobał mi się bardziej niż Thor 2

uważam że aktorstwo jest bdb, muzyka czy plenery zaskakują fabuła filmu też bdb jeśli chodzi o strażników galaktyki stąd moja ocena 10/10

Hobbit dlaczego pierwszą część oceniam 9/10

bo film jako jedyny ma ducha trylogii po mimo kilku mocnych debilizmów w filmie, aktorstwo muzyka, smaczki nawiązujące do Lotra, bardzo mi się podobały, plenery też.

ale pustkowie i bitwę 4 armii uważam za tanie efekciarstwo. Gustuję owszem w blockbusterach którym dałem 10 a nie zasługują na to ale widząc błędy w filmie bardzo dobrze mi się ogląda blockbustery. Jestem dość tolerancyjny i film musi naprawdę być kiepski jak Harry Potter i książę półkrwi lub Hobbit bitwa 4 armii bym dał niższą ocenę niż 7

ocenił(a) film na 7

Sorry, nie doczytałem, jeśli chodzi o pierwszą część Hobbita to również uważam, że jest bardzo dobra a dwójka jest zapowiedzią "daremnej" Bitwy Pięciu Armii.

użytkownik usunięty
Devoooon

Bo bitwa czterech armii :D i pustkowie to po prostu blockbustery które Jackson zrobił dla kasy. A mogły by być dwie części po 180 minut a nie naciągnięta trylogia :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones