PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Nowe Informacje

ocenił(a) film na 8

Wiadomo kto wcieli się w głównego złego w tym filmie, a będzie to aktor John Malkovich a w Agenta CIA wcieli się znany z serialu Sherlock i filmu Star Trek W Ciemność Benedict Cumberbatch, z taką obsadą trzeba obejrzeć w orginale.

Mówcie w tym temacie mówcie najnowsze informacje na temat Filmu.

ocenił(a) film na 10
lisek696

Podobno mamy się dowiedzieć:
- Jak pingwiny sie poznały;
- Jak trafiły do zoo;
- Kim byli Manfredi i Johnson;
- Przeszłość pingwinów.

Ale może się okazać, ze to po prostu brednie szaleńca...

lisek696

Wiadomo też ,że Shooley nie jest w to zaangażowany (wiem bo nim pisałam na tweeterze).

tajemnica_mroku

No tak ale to dopiero początek myślę że ten film jak już wspomniałem innym temacie dyskusji będzie filmem przygodowym z dużą dawką adrenaliny zupełnie jak w Bondzie w zasadzie Pingwiny z Madagaskaru to Bond razy cztery dla całej rodziny a znając DreamWorks Animation to możemy się spodziewać animacji takiej jak w serialu a jak wyżej wspomniałem to może być prawda to co mówiłem na temat dubbingu " Zdecydowanie popieram bo pingwiny z Madagaskaru z dubbing-em i animacją ze serialu są o wiele lepsze niż z kinowej wersji ( Madagaskar , Madagaskar 2 czy Madagaskar 3 . Co do fabuły myślę że to będzie coś w pełnym stylu Jamesa Bonda to będzie Bond w czterech odsłonach w jednym filmie czyli Bond dla całej rodziny z pewnością będzie można się po śmiać po elektryzować ( myślę że filmowych pingwinach z Madagaskaru pościgi nie tylko samochodowe ale i piesze będą takie jak w serialu bądź w filmach o bondzie lub jeszcze fajniejsze ) i przeżyć pełną mnóstwa przygód historię a co do lokalizacji moim skromnym zdaniem nie tylko NY będzie tam pokazany ale np. Monako , Londyn, Bruksela , Paryż , Johannesburg, Moskwa, Waszyngton, Kopenhaga , Haga, Berlin, Madagaskar , Rzym, a finał tej historii w Tokio i NY.
A jaka to będzie przygoda nie wiem musimy zaczekać na więcej informacji od DreamWorks ! " i drugi cytat : " 6 mar 11:52

Nom . a co z człowieczym głównym czarnym charakterem ściganym przez zwierzęcego agenta CIA bo moim zdaniem Malkovich zagra gościa który bez dwóch zdani animowaną wersją nemezis Bonda czyli Blofeld a wyżej wypomniany agent CIA Cumberbatch myślę że to będzie ktoś w rodzaju Felixa Lettera kto był Skippera uczniem gdy ten wraz pozostałą ekipą ( Kowalski stopień Komandor , Szeregowy stopień Starszy Szeregowy , Rico stopień Porucznik specjalizacja : Broń i Materiały Wybuchowe , Manfredi stopień Major specjalizacja technologie informacyjnie asystent Kowalskiego , Jordison stopień podpułkownik zastępca Skippera jako Dowódcy Oddziału Komodo-Pingwinów ) ten agent traktować Skippera będzie jak dawnego mentora ( nauczyciela ) a to oznacza że czekać nas będzie: " pełna mnóstwa przygód historia " . Skipper to urodzony dowódca stopień Generał, a to oznacza że animowany Blofeld ( czyli czarny charakter nie twierdzę że to musi być to on ) będzie on ten czarny charakter najdawniejszym wrogiem Skippera jeszcze z czasów służby w CIA .
OK ale nie zapominajmy o Marlenie tej wydrze , Alexisie lwie z zoo central parku i jego przyjaciołach : żyrafie Nelmanie , hipotanicy Glorii, zebrze Marty-m i lemurach Królu Julianie XIII , Morrisie jego doradcy , Morcie drugim z doradców i szympansów Edka i Stefana
a także wiewiórce Fredzie :D no to teraz ożywiliśmy tę dyskusję :D " oraz moje tłumaczenia dla użytkownika TheBlur : "

TheBlur wiem że nie raz popełniałem błędy ortograficznie ale Kowalski przez Skippera nazywany jest w 2 odcinakach Pingwinów z Madagaskaru Komandorem widzę że nie czytałeś mojego komentarza zbyt dokładnie i myślę że chodzi ci o to że napisałem " Wypomniany " zamiast "Wspomniany " ogólnie kierowałem się polonizacyjnymi imionami bohaterów z serii Madagaskar i serialu
Pingwiny z Madagaskaru ! no i to tyle tłumaczenia :D " . ogólnie wedle tych że domysłów lub jak kto woli plotek myślę że DreamWorks Animation to specjaliści w animowanych sukcesach co nie raz udowadniali choćby " Kung fu Panda " czy seria " Madagaskar " ale mówię to by nie za peszyć bo wiadomo co może się stać tak czy owak Pingwiny z Madagaskaru swój kinowy film mieć będą . I SKRZYDEŁKA PANOWIE !!!!!

lisek696

Wolałabym Blowhole'a, no ale może będzie OK.

A Benedict.. wszyscy chyba znają mój stosunek do tego faceta :D
Mógłby on być tym złym. Albo NIE NIE NIE NIE, już wystarczy złych ról w jego wykonaniu!
Przyćmi pingwiny i tak..

Czekam na film z wieeeeeeeelką niecierpliwością.

ocenił(a) film na 6
RaptorRed

BENEDICT ZŁY????!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
Amelia98

A nie dobra, nie zakumałam aluzji xD *nieogar*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones