PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 196
ocen
6,8 10 1 89196
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Nie mogę się doczekać. Ten film na pewno będzie epicki. :D Oby wymyślili jakąś dobrą fabułę.

ocenił(a) film na 6
Merkura

Ja również się nie mogę doczekać film na pewno będzie epicki :D

Merkura

Będzie epicki, fabułę wymyślmy sami i im wyślemy (o lol).
Byleby był dr. (kropka stawiana celowo, wiem, że po 'dr' się nie robi, ale tak jest w tytule odcinka) Bulgot. Bez niego to nie będzie taki epicki.

RaptorRed

Jeśli ten film okaże się zły to będzie to największe rozczarowanie w moim życiu. ._.

Merkura

Sam przeżyłem rozczarowanie wczoraj - jak się okazuje, film ma być oparty na "Madagaskarze", a nie serialu o naszym oddziale, co oznacza brak Bulgota, brak Doris, brak Manfreddiego i Johnsona... co gorsza, pingwiny mogą cofnąć się w rozwoju (osobowości). W serialu Skipper stał się jeszcze bardziej wojskowy (i uzyskał jakąś przeszłość), a Kowalski i Rico w ogóle zaczęli coś znaczyć (Morisa i Morta też pojawiło się więcej). W pierwszym "Madagaskarze" nie mieli nawet swojej bazy (pojawiła się w świątecznym odcinku 0), nie mówiąc o tym, że Rico mógł zwymiotować co najwyżej miedziany drut, a Kowalski... Kowalski nic tam nie robił. Nawet Julian i lemury sprawdzały się ciekawiej w realiach serialu. Podobno może się to jeszcze zmienić, ale na to zapewne nie ma co liczyć ): Mimo wszystko, seans obowiązkowy!

Kubak125

Mimo tego, że to ma być oparte na Madagaskarze to chyba nie są aż takimi idiotami b pozbyć się przeszłości Skippera, umiejętności Rico i bazy pingwinów. A jeśli one będą tak samo ciotowate jak w filmie to chyba znajdę scenarzystów i osobiście zamorduję.

Merkura

Ja idę z tobą! Mam shotguna (na kulki ale kij z tym :D), jednego shurikena, noże kuchenne, katanę etc. etc. etc. a teraz wszyscy robimy hura xD

ManiakowyPingwin

A ja wiatrówkę, Miecz japoński, wyposażenie ogrodu i kuchni.

dawidking2

Ogród i kuchnia - padłem xD

dawidking2

Hahaha! Padłam przy tym ogrodzie i kuchni!

P.S. Miecz japoński - ale jaki? Katana, wakizashi czy jeszcze jakiś inny?

RaptorRed

No Dachi.

dawidking2

Ogród
- Piła
- Siekierka
- Młot
- Sekator
Kuchnia
Nóż do chleba
Nóż do mięsa
Tłuczek
Olej z frytek.

dawidking2

Olej z frytek! Hahahaha!

RaptorRed

Jak gorący to wiesz, być może dlatego Bulgot ma ten peryskop.

dawidking2

Hahahahahaha, hahaha! Co za teorie! Hahaha!
Ale dobra, grunt to kreatywność!

ocenił(a) film na 5
Merkura

Też pomogę. Na składzie mam parę żyletek, noży, AK 47, mentosy, colę i zestaw "mały terrorysta".
Moim zdaniem, to nie powinno to wszystko być oparte na Madagaskarze. Ten film nazywa się
"PINGWINY Z MADAGASKARU", a nie "Madagaskar 4"....
I po co od razu mordować? Niech cierpią....

n00bers

to właśnie ma być ostatniacz.w 2014 przed 10.04.2015r. i przyjaciele z podwórka mają być na 10-lecie 11.10 lub11.10

Merkura

Ja też pomogę! Rozwalę ich moim... drewnianym mieczem :P (Mam też zestaw noży kuchennych, ale chyba się nie przydadzą :P)

Megafil666

nóż gupty w kształcie zęba backimingstera i rudiego w epoce lodowcowej 4 wędrówki kontynentów i pistolet jamsa bonda(oczywiście daniela craiga)

ocenił(a) film na 10
Kubak125

Mam nadzieje, że nawet jeśli będzie oparty na Madagaskarze to coś jednak z tego filmu wykrzeszą. Wygląd nie jest najwazniejszy, liczy się ciekawie przedstawiona historia. Tylko, żeby to nie było coś w stylu pokazania trzech częsci od pingwiniej strony. Chciałabym coś nowego.

Ingrid_Fox

1. Gdzie wyczytaliście że to będzie oparte na filmie "Madagaskar"?
2. Nawet jeśli ten ma być oparty na wyżej wymienionym filmie ,to nie oznacza że nie będzie w nim Manfrediego , Johnsona, Bulgota i Doris.

Ingrid_Fox

przed nieszczęsną 4 w 2014r i przyjaciółmi z podwórka 11.10 lub10.11

użytkownik usunięty
Kubak125

Przecież w filmie Madagaskar pingwiny miały bazę, i zgadzam się z przedmówcą. A szczególnie musicie obejrzeć wszystkie odcinki, łącznie z 3 sezonem, wiem że nie wszyscy obejrzeli po tym, co napisali

Cóż, jak mówiłem, bazę miały w "Misji Świątecznej". W Madagaskarze raczej jej nie było, gdyż w jej miejscu Kowalski prowadził podkop. Gdyby była, ucieczka z Zoo stanowiłaby mniejszy problem.

ocenił(a) film na 10
Merkura

W moim też.

Merkura

Ja osobiście się mega rozczarowałem. Film raczej dla małych dzieci. Przede wszystkim liczyłem na dobry humor, niestety było go dramatycznie mało.

wilczekstepowy

Ja też się rozczarowałam. Nie mogę uwierzyć, że film na który czekałam ponad dwa lata okazał się tak słaby.


To jednak było największe rozczarowanie w moim życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones