PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

PEGI

ocenił(a) film na 4

Czy ten film posiada jakieś ograniczenia wiekowe, czy można zabrać nań nawet najmniejsze dzieci?

Calmin

To zależy co masz na myśli mówiąc "Najmłodsze dzieci" 6- 7 latkowi możesz spokojnie pokazać ten film, ale 4 latkom np. bym go jeszcze nie pokazywał.

ocenił(a) film na 4
adidos09

Właśnie o 4 letnim dziecku myślałem.

Calmin

Na czym polega problem. Problem polega na tym że 4 latek/latka może i załapali by fabułę. Ale to co najlepsze w tym filmie to humor. Większość żartów dzieciaki by w ogóle nie załapały.

ocenił(a) film na 4
adidos09

Ok, dzięki ;)

Wybacz, że zapytam tutaj ale nie mogę wysyłać jeszcze pw.

W jaki sposób można skutecznie dodawać nowe informacje dot filmów gier? Bo dodałem kilka takowych i mam je w swoim profilu jako "oczekujące na weryfikację" od ponad miesiąca ...
I w jaki sposób można "sprawdzać" poprawność materiałów dodanych przez innych? Bo wiem, że można to robić tylko nie wiem jak.

Calmin

powiem tak. żeby sprawdzać materiały trzeba być weryfikatorem. Weryfikatorem można zostać dodawając materiały. Trzeba mieć jakieś 600 bądź 800 punktów by być weryfikatorem. A co do twoich materiałów. Czasem na weryfikacje czeka się sporo. Ja dodając nowy tytuł do bazy czekałem ze 4 miesiące. Mam też materiały jeszcze nie zweryfikowane od października,,,

Ale jest pewien sposób. Jeśli czekasz bardzo długo wyślij wiadomość jakiemuś weryfikatorowi. Ja czasem tak robię.

ocenił(a) film na 4
adidos09

Ok, dzięki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones