PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Znalazłem wczoraj film w koszyku z przecenami i kupiłem go za całe 5zł., a następnie rzuciłem okiem na znajdujące się tutaj
opinie i nie skłamię jak powiem, że się totalnie tym co ujrzałem tutaj przeraziłem, ale na całe szczęście po seansie okazało
się dokładnie tak jak myślałem - polaczki standardowo narzekają i szukają problemów tam, gdzie ich nie ma!

Doskonała produkcja (nie dla dzieci) pełna akcji i świetnych tekstów - lepiej się bawić nie mogłem. Wszyscy krytykanci niech
lepiej idą pooglądać se "Bolka i Lolka", czy tam innego "Reksia", a Kino z JAJAMI niech zostawią dla tych, co JAJA mają!

Krótko i na temat: 10/10.

Znawca_Tematu

A może to Ty po prostu nie masz gustu? ;__;

ocenił(a) film na 9
Znawca_Tematu

Zgadzam się, ale nie musisz bluźnić na ,,Reksia" czy ,,Bolka i Lolka".
Pingwiny to naprawdę szalony i śmieszny film rozrywkowy. I nie przejmuj się Blaxi, ona chce Cię tylko sprowokować do długiej i bezsensownej kłótni.

Chantoria

BLAXI:
Ta twoja śmieszna nota (10/10) dla "Hobbita" mówi więcej o twoim tzw. "guście", niż możesz sobie wyobrazić,
że o skandalicznym 3/10 dla "The Hangover III" nie wspomnę. Jesteś za smarkata i niedojrzała do wielu filmów,
dlatego weź proszę nie zabieraj głosu i idź pooglądać sobie "Igrzyska Śmierci", bo to jest produkcja idealna
na twój aktualny poziom intelektualny.

CHANTORIA:
Jestem Staroszkolnym Widzem, ale jakoś "Bolek & Lolek" do mnie nie przemawiają - wolę ambitniejsze
kreskówki w postaci "Shreka" czy "Epoki Lodowcowej", a powyższe "Pingwiny" przeszły moje najśmielsze
oczekiwania. Tak jak mówisz: to świetny film rozrywkowy, ale dodajmy do tego, że również mądry
i na poziomie. Stąd też jestem załamany opinią publiczną, która wbija w ten film jak w burą su*ę.

Znawca_Tematu

Ani Shrek, ani pingwiny, ani Epoka Lodowcowa nie jest kreskówką.

A tak w ogóle 3/10 to za mało czy za dużo?

Blaxi

"Ani Shrek, ani pingwiny, ani Epoka Lodowcowa nie jest kreskówką." -
widzę że poza łapaniem za słówka na więcej cię nie stać.

"A tak w ogóle 3/10 to za mało czy za dużo?" - pewnie jesteś blondynką, stąd
te głupie pytanie. Ale spoko, odpowiem ci: 3/10 dla "The Hangover III"
to skandalicznie niska nota!!! Jeszcze jakieś pytania?

Znawca_Tematu

W sumie to nie.


Jestem ruda. ;<

Blaxi

I jak, jesteś chodzącym potwierdzeniem tego, co mówi się o rudych dziewczętach?

Znawca_Tematu

Nie wiem co mówią o rudych dziewczynach.

Blaxi

Że są ostre i ciągle im się chce. -
nie odpowiadaj, to pytanie było żartem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones