PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 149
ocen
6,8 10 1 89149
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Dlaczego filmowe pingwiny tak różnią się wyglądem od tych serialowych?

fandisneya

W najnowszej produkcji to już nie tak bardzo. Zobacz jak wyglądały w "Madagaskarach". Tragedia. Rico nie miał nawet koguta na głowie ;)

mandey1979

mnie zastanawia czemu one są takie małe ogólnie niektóre pingwiny są małe ale np: w serialu to w jakimś tam odcinku jeden pingwin był wielkości kłódki od sejfu czy tam czegoś, to chyba lekka przesad

ocenił(a) film na 9
rocket120

No, faktycznie, może to są pingwiny małe (w sensie gatunku). Też mi się wydają trochę ZA małe.

rocket120

Najmniejsze pingwiny na świecie jako dorosłe już mają nawet poniżej 35 cm wzrostu.

ocenił(a) film na 4
mandey1979

Tragedia? Toć tam właśnie o wiele lepiej wyglądały niż w serialu.

Heller1304

popieram.

ocenił(a) film na 8
fandisneya

Już wyjaśniam: Ze względu na ograniczenia budżetowe oraz czasowe, animacja w serialu nie jest tak dopracowana i zaawansowana jak w filmie.

Paklpy

To możliwe, choć w tym przypadku niezbyt się zgadza. W serialu bardziej różnią się wyglądem między sobą, a to raczej zwiększa koszty niż zmniejsza.

fandisneya

Czy ja jestem odosobniona w opinii, że lepiej wyglądały w serialu ?
Według mnie stanowczo lepiej zostały tam narysowane. Takie moje zdanie

Rinaaaa

Dla mnie też są lepsze w serialu :D

Rinaaaa

przyłączam się w serialu wyglądały na lepiej dopracowane.

SidLeniwiec

Właśnie o to mi chodzi. A większość twierdzi, że to właśnie w filmie poświęcono im więcej czasu, pracy i pieniędzy, wiec wyglądają lepiej

Rinaaaa

W Madagaskarach lepiej wyglądała ich sierść, natomiast w serialu ich twarze, były bardziej charakterystyczne.

ocenił(a) film na 10
fandisneya

Pingwiny nie mają sierści...

Annqa

Mają pióra, po prostu źle to nazwałem.

ocenił(a) film na 10
fandisneya

Niemniej z resztą wypowiedzi się zgadzam.
Coś kosztem czegoś, tu twarz tam cała reszta.

Paklpy

a nie na odwrót?

fandisneya

A nikt nie pomyślał o tym, że może to być spowodowane różnicą w czasie??? Otóż w filmie nie są już w ZOO, więc to się dzieje jakiś czas później, więc powinny wyglądać inaczej. Skoro ludzie się starzeją to pingwiny chyba też. To taki mały komentarz, który podsunęła mi moja 7-letnia chrześnica.

kgsd

Również brałam to pod uwagę, lecz jednak coś mi w tych pingwinach nie pasuje...

ocenił(a) film na 7
kgsd

A czy jak ludzie się starzeją to im futro się robi bardziej dopracowane i mordki stają się znacznie bardziej podobne do siebie? Moim zdaniem chcieli przedobrzyć i Serialowa kraska jest fajniejsza bo bardziej nam się kojarzy z animacją i prostotą :) Teraz filmy są robione na jak najbardziej realne co zabija wyobraźnie i takie fajne efekty końcowe...

ocenił(a) film na 10
kgsd

kgsd, gadasz bzdury. Akcja serialu nie jest wpasowana w taśmę czasu względem filmu, ale na pewno nie dzieje się przed nim - jak już to dużo, dużo później.
Chociażby to, że cała akcja od opuszczenia zoo jest dokładnie pokazana i nie ma prześwitów w które można wcisnąć serial.

Annqa

hahahahaha nie rozśmieszaj mnie, bo twoje zdanie brzmi dokładnie jak to co napisałam wyżej, a jeśli chcesz coś zawetować, to zrób to inteligentnie. W dodatku mój komentarz, to słowa siedmiolatki, co z resztą podkreśliłam. Ktoś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem nie jest dla mnie przeciwnikiem godnym dalszej konwersacji. Pozdrawiam i miłego życzę.

ocenił(a) film na 10
kgsd

Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli ;)
Ale nie kłócę się z siedmiolatkami

ocenił(a) film na 8
fandisneya

Ja mam inną tezę. Otóż w filmie dzieje się więcej, jest dłuższy, więc im mniej szczegółów twarzy tym łatwiej im to narysować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones