PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 149
ocen
6,8 10 1 89149
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru
ocenił(a) film na 9
Stefanek

Głównie to dzieci, ale warto pójść, czemu nie? :D

Stefanek

Pracuję w kinie i wierz mi, przychodzi dużo osób około trzydziestki, bez dzieciaków. ;)

Stefanek

Warto się wyróżnić

ocenił(a) film na 8
Stefanek

Byłam na filmie w niedzielny wieczór - na 19:30, pełna sala, w tym tylko 3 dzieci, trochę nastolatków, a tak to ludzie 20 i 30+. Podejrzewam że w ciagu dnia może być trochę inaczej.

ocenił(a) film na 7
Stefanek

Skołujcie sobie jakieś dzieci dla niepoznaki. Pewnie macie w rodzinie, wśród znajomych jakieś maluchy. Przy okazji zrobicie dobry uczynek.

Stefanek

warto :) jak Krola Lwa w 3d puszczali to wraz ze znajomymi bylismy jedyna ekipa reszta matki z dziecmi. a noz jakas da sie wyrwac :D

Stefanek

ja byłem z synem i było ekstra ale było też dużo ludzi bez dzieci , film na prawdę jest dla każdego kto ma poczucie humoru.

ocenił(a) film na 7
Stefanek

Byłam z narzeczonym dziś... weszliśmy w połowie reklam i w sumie ludzi było niedużo. A dzieci to wręcz mało. Ale jacyś drętwi wszyscy - ja się śmiałam jak głupek, bo przyszłam się wyluzować i relaksować a nie spinać pośladki. A reszta jakoś... raczej zachowywała powagę. Hm...

ocenił(a) film na 7
Stefanek

To zabawne kiedy ktoś 30 letni przejmuje się... opinią dzieci :D

Stefanek

Na wieczornych seansach mało dzieci, a sala prawie pełna ;)

ocenił(a) film na 8
Stefanek

da się nie niema przypału ze ma sie 30 na karku. ciagle ogladam na puls tom baje i mam polewke :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones