PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 172
oceny
6,8 10 1 89172
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

W jednej ze scen agenci Wiatru Północy przetrzymują jako zakładnika... owcę. Mam zwidy? Przecież ona wygląda jakby urwała się z innego filmu Dreamworksa- "Jak wytresować smoka" ;D Może to te same uniwersum, tylko rzecz jasna przygody smoków i pingwinów rozgrywają się w różnych czasach ;)

Co do samego filmu- słuszne porównania z drugą częścią przygód małych Minionków, do tego akcja często przypominała mi "Madagarskar 3", ale co tam- ostatnie pół godziny bardzo mi się podobało, nawet mimo lekkiego schematyzmu :)
Do tego jeszcze móc usłyszeć kapitalny głos Johna Malkovicha- wielki plus za niego.

ocenił(a) film na 9
ed j. rush

Na scenie z owcą zaczęłam się zastanawiać skąd ją kojarzę i dopiero potem olśniło mnie że z JWS ;D Może to celowy detal dla wiernych fanów DreamWorks ;)

ocenił(a) film na 8
Bialawilczyca7

Tak właśnie myślę.

Bialawilczyca7

Bardzo miłe nawiązanie. aż z ciekawości sobie kiedyś sprawdzę, jak to było w Madagaskarach 1-3, czy pojawiły się jakieś owce i jak wyglądały :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones