PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

tróóója -

ocenił(a) film na 3

Razem z moim dwunastoletnim synem jesteśmy fanami serialowych pingwinów nie mogliśmy doczekać się kinowej wersji , ale z kina wyszliśmy po prostu zawiedzeni.

ocenił(a) film na 4
jorgha

Ja i dwójka moich dzieci ( 9 i 12 lat) mamy to samo. Reakcja widowni wskazywała na to, że ogólnie mało kto się dobrze bawił. Bez Króla Juliana sobie nie poradzili - wychodzi na to, że to jednak on ciągnie cały show.

kasiah00

To widać się dobrze bawić nie umią siedzą pewnie na yt i oglądają Isamu lub The Nitro ja mając 12 lat wraz z moim kolegom który tez ma 12 lat bawilismy się jak nie wiem co . Dzieci się po prostu zmieniły bo rodzice dają im wszystko

ocenił(a) film na 10
MrozuCiemny

Jak ja byłem w kinie to było kilka wycieczek z dziećmi i raczej nie było widać po nich ani trochę rozczarowania.

ocenił(a) film na 3
kasiah00

To nie wina braku Juliana, tylko braku dobrego scenariusza, gdyby fabuła była na poziomie takim jak w serialu to brak Juliana nie byłby problemem.

ocenił(a) film na 8
kasiah00

Ja mam 23 lata i ryczałem ze śmiechu. Mało mnie obchodzi, że praktycznie najgłośniej na sali pełnej dzieci. :D

ocenił(a) film na 3
jorgha

Witam Ja rowniez bylam z synem na pingwinach i ze smutkiem musze powiedziec,ze szkoda czasu i pieniedzy na bilety.Film slaby,spodziewalam sie czegos duzo lepszego.Zdecydowanie przereklamowany.Brak Juliana,to kolejny minus.Co prawda pojawia sie na koncowce filmu,to jednak zdecydowanie za malo.

ocenił(a) film na 7
jorgha

Byłem na tym filmie z 9 letnim bratem. Dałbym niewiele wyższą ocenę od noty wystawionej przez autora tematu, ale bratu akurat film się spodobał, a myślę, że to do jego kategorii wiekowej ten film był przede wszystkim kierowany. Nie zmienia to faktu, że serialową wersje ogląda się lepiej, ale może to dlatego, że te misje są tam krótsze i nie przeciągają się tak jak w tym pełnometrażowym filmie :D

ocenił(a) film na 6
Tango92

No i myślę,że tu tkwi właśnie problem.

ocenił(a) film na 3
jorgha

No niestety, cały czas sugerowano nam, ze to film na podstawie serialu, a ten film serial cały kompletnie olewa. Jeszcze w dodatku scenariusz leży zwłaszcza pod koniec, a wszystkie najfajniejsze momenty były w zwiastunie i fragmencie który udostępniono wcześniej w sieci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones