PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563486}

Pionek

Pawn Sacrifice
6,9 9 141
ocen
6,9 10 1 9141
5,7 6
ocen krytyków
Pionek
powrót do forum filmu Pionek

7-/10

ocenił(a) film na 7

Strasznie cichutko o tym filmie w naszym kraju a to naprawdę dobre kino... ciekawa rola Maguire... akcja wciąga od pierwszej do ostatniej minuty... Mi się podobało... Taka naciągana 7.

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Zgadzam się. Dobre kino

reptile2006

Na świecie furory też nie zrobił. Może to kwestia daty premiery - 11 września.

reptile2006

Naprawdę dobry film. 7,5 jak dla mnie, ale świetne aktorstwo winduje notę na filmwebie do ósemeczki. Bardzo podobało mi się przedstawienie Spasskiego nie tylko jako ambitnego przeciwnika i generalnie samo zło, ale przede wszystkim jako "tylko" wielkiego sportowca, który stanął naprzeciw geniusza.

ocenił(a) film na 8
ManBehindTheMist

Kogo jak kogo, ale Spasskiego na pewno nie można określić jako "samo zło". Ani na podstawie samego filmu, ani tego co wiemy z historii.

ocenił(a) film na 1
Zetar

film do historii ma się nijak

ocenił(a) film na 1
ManBehindTheMist

napisałeś bełkot ani nic nie mający wspólnego z filmem ani z prawdziwymi wydarzeniami bo jak widać to ten film jest niczym innym jak "Poznaj moich Spartan" do filmu "300" nic nie ma wspólnego z rzeczywistością poza nazwiskami już o grze aktorskiej nie wspominając a Tobey Maguire parol aż nie da się na niego patrzeć

reptile2006

Misie to w zoo...

ocenił(a) film na 1
reptile2006

zrobił z Fischera jakiego paranoika idiotę, film absolutnie niegodny oglądania to w ogóle nie jest życie Fischera tylko jakiś żydowski pastisz. Kto coś wie niech nie ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones