Bolt

1 godz. 36 min.
6,7 68 998
ocen
6,7 10 68998
3 327
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"type":"film","id":123310,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bolt-2008-123310/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Piorun
  • Chantoria ocenił(a) ten film na: 10

Film jest super, przecież. Może nie najlepszy disneya, ale z pewnością jeden z lepszych.

• rocket120 ocenił(a) ten film na: 6

Chantoria 6,7 to rzeczywiście trochę za mało

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 6

Chantoria Zależy od gustów. Uwielbiam filmy animowane ale ten jest strasznie słaby, nudny i przewidywalny. Nawet animacja jest średnia. Straszny zawód, podobnie z "Jak ukraść księżyc".

Ale ma bardzo ciekawą tematykę :). Może mało prawdopodobną, ale ciekawą.

• Lukasz_Maj_1731 ocenił(a) ten film na: 9

Chantoria no właśnie

• Chantoria A jest arcydziełem?

Wolfman_PL Akurat na opisy ocen filmów średnio patrzę, arcydzieło to dla mnie za mocne słowo dla większości filmów którym dałam 10, ale jak mówię, nie patrzę na opisy ocen.

• Chantoria Ale chyba masz świadomość, że 10 oznacza najwyższą ocenę. Skoro i tak nie patrzysz, to po co oceniać? Skoro ich opisy nie mają znaczenia to jakie mają znaczenie same oceny

Wolfman_PL Bo to daje satysfakcję, że możesz wyrazić w jakiś sposób na ile podobał ci się dany film. Mam wrażenie, że tylko chcesz się na siłę uczepić.
    I tak, mam świadomość, że 10 to najwyższa możliwa ocena, i może ocena Pioruna jest trochę ,,przeterminowana", ale nie nudzi mi się na tyle, żeby specjalnie wchodzić na filmweba, sprawdzać moje oceny wszystkich dawno obejrzanych filmów i zmieniać je w zależności od mojego gustu.
    Życzę miłego dnia i naprawdę nie widzę sensu w dalszej dyskusji na ten temat. Każdy ocenia filmy tak, jak chce i myślę, że tutaj dochodzimy do bardzo subiektywnej rzeczy, innej dla każdego, a na takie tematy zwykle nie ma sensu dyskutować. Ludzie są różni i w różny sposób oceniają filmy na filmwebie.