PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876884}
7,0 12 099
ocen
7,0 10 1 12099
6,8 33
oceny krytyków
Piosenki o miłości
powrót do forum filmu Piosenki o miłości

Ech, Młodzi.

ocenił(a) film na 8

Czytam wypowiedzi, jak mniemam dużo młodszych ode mnie kobiet i mężczyzn, i tak mi żal. Nie musicie się nikomu podobać, wiecie? Ani się dostosowywać. Ani być wyjątkowi. Ani żyć tak, żeby inny byli z Was zadowoleni. Dlaczego to piszę? Bo te uwagi krytyczne, że głowna bohaterka gorszy, że jest irytująca, że nie można patrze na tę jej skrzywioną minę. A czy zadaliście sobie pytanie, dlaczego? Bo właśnie ma prawo nie chcieć być taka, jaką ją chcę Robert. Alicja widzi go takim, jaki jest. Zadufanego niby-buntownika, któremu trzeba jak dziecku tłumaczyć, że ona nie chce jeść i iść na koncert, bo on mężczyzna wie lepiej, czego głupiutka "słodka blondynka" chce. Dorosłego chłopca, który pluje ojcu w twarz, a potem żałośnie prosi o pomoc. Ona ma prawo być na NIE. Walczyć o siebie. Nie chcieć być niczyją zabawką, tresowaną małpką. Ale młode dziewczyny piszą: " BOZE, JAKA ONA IRYTUJĄCA!" Taką mamy świadomość społeczną właśnie. Taki szacunek do siebie. Ech...

Kaelsa

Mógłbym napisać: oj, czemu Pani jest tak krytyczna w stosunku do tego faceta? On ma prawo być zadufanym niby-buntownikiem. Mam wrażenie, że Pani nie odróżnia postaci filmowej od rzeczywistej osoby. Ludzie oceniają niezbyt ciekawie napisaną przez scenarzystę postać, która jest wiecznie skrzywiona i ciągle się obraża. Nie wiadomo, co bohater w niej widzi - to nie zostało pokazane. Powtarzam, to zastrzeżenia do filmu, scenariusza, postaci. Tak jak Pani negatywnie oceniła bohatera, tak inni negatywnie oceniają bohaterkę.

ocenił(a) film na 8
patrice_filmweb

Celne : )

I można się mądrze nie zgadzać? Można.
Pozdrawiam serdecznie.
Wesołych świąt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones